Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valakinek valamilyen ital...

Valakinek valamilyen ital segített fogyni (főleg hasról) egészséges, csökkentett étrenddel?

Figyelt kérdés

A zöldteát iszom, de ha van ötletetek szívesen fogadom:)

Nem vagyok túlsúlyos, de azt szeretném hogy álljon jól a ruha rajtam két hét múlva, fontos lenne. De utána is folytatnám az egészséges életmódot csak akkor már súlytartással



2020. júl. 26. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Nincs irányított fogyás;másrészt használj alakformáló alsóruhát, ha csak két heted van.
2020. júl. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem uborkas citromos gyomberes viz az emesztesnek is jo v almaecet esetleg zoldtea
2020. júl. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Víz. Sok víz. De mivel nem 2 hét alatt kerülta hasadra a zsír, nem is 2 hét alatt fog lemenni. Ha a randin akarod átverni a pasit, az meg elég gáz. Mármint az lesz a gáz, amikor le kell vetkőzni elötte.
2020. júl. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Gázolaj, kiegyensúlyozott étrenddel.
2020. júl. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3 dehogy! Ilyen eszembe sem jutna, konfirmálás :)
2020. júl. 26. 15:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!