Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a jobb a szobabicikli vagy...

Mi a jobb a szobabicikli vagy a futopad vagy az elliptikus tréner?

Figyelt kérdés
Csak egyet lehet,ha a futopad akkor olcsóbb kategóriájú.Szeretnék fogyni a diéta már folyamatban van de fontos lenne a mozgás ezek közül melyik jó?
2020. aug. 10. 18:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Én eliptikus trénert vettem használtan 100 euróért. 10 kg-t fogytam. Én is falun élek, ugye most kevesebb időm van tornázni. De még mindig fogyok, mert figyelek az étkezésre.

2 gyerek anyukája

2020. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
97%

Bírják az izületeid a terhelést? Nekem 1 hétig fájt a térdem amikor elmentem futni.


Ha nem, akkor a másik kettőből válassz.


Szerintem mindegyik ugyanolyan jó. A lényeg, hogy rendszeresen mozogj, megemelkedett pulzussal. Válaszd azt ami neked jobban tetszik. Neked kell edzened vele nem a válaszadóknak

2020. aug. 11. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Elliptikus tréner. Térdbarát, én 14 kilót fogytam vele, a barátnőm 20-at. Ó javasolta amúgy, ő is anyuka és nincs ideje másra.
2020. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Azt vedd, amelyiket fogod szeretni csinálni. Nagyon jól égeti a kalóriát a futás de én utálom, szóval semmiképp sem vennék futópadot. Nálam a szobabicikli a nyerő.
2020. aug. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Kedves 21-es válaszoló!

Megkérdezhetem, hogy mennyi időbe telt leadni a 10 kilót az Elliptikus trénerrel?

Üdv, egy fogyókúrába kezdő lány

(Bocsi az offért mellesleg)

2020. aug. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!