Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A mérleg azt mutatja hogy...

A mérleg azt mutatja hogy fogytam, de ez nem látszik rajtam.?

Figyelt kérdés

A mérleg szerinti 3-4 kilót fogytam, de ez rajtam nem látszik megy ugyanolyan vagyok mint előtte.

Ez lehet a!itt hogy hasizom erősítő gyakorlatokat csinálok, így az izom látszik a hasamon?

Ha igen mit tegyek ellene?



2020. aug. 24. 16:21
 1/8 anonim válasza:
16%
Csinálj 3 hátraszaltót!😂😂😂
2020. aug. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
82%
Centikben is mérd magad.
2020. aug. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
3 kg az még nem nagy változás, főleg ha nagy túlsúlyról beszélünk, szerintem még várd meg hogy még minimum 3-at le adj és aztán nézd. Vagy lehet hogy testképzavarod van. Amit még tippelni tudok, hogy látszódik a fogyás, csak te nem látod mivel te saját magad mindennap /minden pillanatban látod magad, így a szemed és az agyad hozzá szokik.
2020. aug. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Ha állandóan nézed magad nem látsz változást, pld. 15-20kg túlsúlynál még nem is lehet szembetűnő. Hagyatkozz a mérlegre, vagy mérd hetenként mérőszalaggal.
2020. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
41%
3 kiló a reggeli meg az esti súly között is lehet. Persze hogy nem látszik, főleg ha van rajtad felesleg. Ne mérd magad naponta, inkább 1-2 hetente.
2020. aug. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rajtam a 75ről 68ra fogyás sem látszott egyáltalán, pedig azt hittem fog kicsit
2020. aug. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs nagy súlyfeleslegem, csak szeretném ha egy kicsit laposabb lenne a hasam, de ezt nem kilogrammban akarom elérni, hanem látszatban, a kilók ne számítanak, azzal minden rendben.
2020. aug. 26. 14:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne fogyókúrázz, hanem sportolj többet, fuss, a hullahopp is nagyon jó hasra. Ha a hasadon lévő pici domborulatról van szó, az teljesen normális, minden nőnek van, legfeljebb képen jó póz választással nem látszik.
2020. aug. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!