Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A striák mennyi idő után...

A striák mennyi idő után halványulnak el/fehérednek?Illetve undorító a lányokon a stria?

Figyelt kérdés
Sajnos március környékén nagyon hirtelen meghíztam. Ezalatt azt értem hogy kb. 13 kg-ot híztam 3 hónap alatt. 54 kg voltam és 67 kg ra híztam. Magasságom 166 cm. Azóta már 64 kg vagyok, végső célom az 54 kg. Szóval igen a combom belső részén striák alakultak ki és eléggé vörösek. Már vagy 3-4 hónapja ott vannak. A csípőmön és a combom hátsó részén is vannak de azok legalább halványak. Szerintetek a fogyással lehet halványítani vagy egy idő után elhalványul? Ha nem is lehet halványítani fogyással akkor is lefogyok szóval ez nem befolyásol semmit. Azt tudom hogy nem fog elmúlni. Eléggé fiatal vagyok (17 alatt). Szerintetek mennyi idő múlva múlik el? És ha lefogytam akkor menjek el lézeres kezelésre amitől eltűnik? Szerintetek undorító egy lányon/nőn a stria? (Légyszi ne csak a szavazásra reagáljatok)

#elhízás #stria #comb #halványulás #Hirtelenelhizas #Vörösstria
2020. aug. 24. 22:59
A kérdező szavazást indított:
Szerintem nem undorító egy lányon a stria
Szerintem nagyon undorító egy lányon a stria
Szerintem szép egy lányon a stria
Nem mondom hogy ronda de elmennék lézeres műtétre
Nem mennék lézeres műtétre idővel elhalványul
Más, leírom kommentben
46 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Striát plasztikai műtéttel lehet eltávolítani de az se 100%-os. Egy idő után kifehéredik. Ez sok dologtól függ. Én fiú vagyok van olyan striám ami pár hónap után fehér volt van ami évek múltán sem fehér.

Nem csúnya a stria, ez ilyen, nincs rajta mit szégyelni. Nem azt mondom hogy szexi, de nem csúnyább mint egy pattanás.

Ez egy genetikai hajlam ami örökletes.

Ezzel jobb ha megbékélsz. Sajnos szülésnél lesz ez rosszabb is, akkor a megelőzést majd csináld, pl terhes krémek.

Sajnos kezelni nem igazán lehet én több dolgot is kipróbáltam se semmi. Nem használ semmilyen csodaszer, hízás vagy vissza fogyás. Ha egyszer megvan akkor az bizony ott marad.

De aki ezen fenn akad azokkal ne foglalkozz. Így is lehetsz gyönyörű, sőt akár kicsit szexi is lehet.

2020. aug. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Idővel elhalványulnak, nekem a fogyástól vékonyabbak is lettek a csíkjaim, így most már alig látszanak. Szerintem nem undorító, nem ettől függ a szépség.
2020. aug. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából nem hinném hogy mennék lézeres műtétre szimplán csak kíváncsi voltam, ki mit gondol.
2020. aug. 25. 00:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszer szétszakadt a bőr hízás miatt az onnan nem tűnik el. Ha lemegy a terhelés ( fogysz), kifehéredhetnek. Egyáltalán nem undorító. A legtöbb embernek van. Még olyanoknak is lehet akiknek sose volt túlsúlyuk, csak pl hirtelen nőttek meg. A tesóm pl 180 centi, 14 és 15 éves kora között nőtte az utolsó 10 centijét, azóta a csípőjén vannak striák. Sosem volt kövér, se túlsúlyos, most is pl 67-68kg csinos alakja van.

Nekem elhízás miatt vannak striáim, az enyémek lilásak rózsaszínesek voltak, ( nagyon durván el voltam hízva, most pl közepes

elhízás szintnél vagyok), fogyásban, félút után kicsivel, már minden striám kifehéredett, így azért kevésbé feltűnőek. Engem pl nem zavar.

2020. aug. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Nekem tinikorom óta vannak striáim, akkor attól, mert gyorsan nőttem, és nőiesedtem. Most viszont a túlsúlytól. 173 cm vagyok és 92 kiló. :/ Egy hete kezdtem el fogyózni, így látványos eredménye még nincs, de remélem, hogy mire lefogyok egy 15-20 kilót, addigra kicsit kifehérednek.

Én magamon utálom a striákat, szerintem rajtam nagyon csúnyák, mert sötét pirosas-lilásak.

A régebbiek már fehérek (a tinikorombeliek).

Ha lenne pénzem, én elmennék lézeres műtétre.

23/L

2020. aug. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akár szexi is tud lenni :)
2020. aug. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
73%
Nekem is van, a fenekemen szeretem ugy érzem magam Mint egy tigris.
2020. aug. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!