Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki a mai világunkban elvan...

Aki a mai világunkban elvan hízva és zsíros és nem is tesz ellene,hogy ne legyen,az már igénytelen? Kivétel persze ha valaki beteg,gondjai vannak.

Figyelt kérdés
Egyszer megkérdeztem egy ipsét ,azt mondta,hogy úgy tetszik magának,azt nem akarom elhinni.

#Dagi ,elhízott
2020. aug. 29. 08:08
A kérdező szavazást indított:
Igénytelen
Nem igénytelen
66 szavazat
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Lehet rossz a kategória választásom.
2020. aug. 29. 08:09
 2/22 anonim ***** válasza:
55%

Kövér ember nem igényes a testére nézve számomra.



Nem kell egyből nekem esni, vélemény, nem kinyilatkoztatás.

2020. aug. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
81%
Kövérként azt tudom erre mondani, hogy alapvetően igaz. Leszámítva azokat, akik lelki bajokból és/vagy betegségből eredően túlsúlyosak. Ugyanis náluk a probléma gyökere nem maga kövérség, az csak az egyik tünet. Az olyanokra viszont, mint én is, akik simán csak nem törődnek vele és lesz@rják lehet mondani, hogy igénytelen. Ugyanúgy mint arra, aki például cseszik rendesen tisztálkodni.
2020. aug. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
65%
Nem igénytelenség, van aki így érzi jol magát, és így szereti a párja is. Pl én sem zárkózom már el az elhízott nőktől. 24f
2020. aug. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
53%
Igénytelenségre vall a kövérség. Nyilván akinek problémája van és emiatt hízott el az más helyzet. De aki csak simán elhanyagolta magát, zabált összevissza, nem mozgott semmit, az nyilván igénytelen és nem csak önmagára meg a szervezetére, hanem a környezetére is nyilván. Aki meg tesz ellene az már nem igénytelenség.
2020. aug. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
43%
Ráadásul a krónikus népbetegségek jó részéért az életmód és az elhízás felelős, nagyon leterhelik csak azzal az egészségügyet, hogy nem bírnak egészségesen élni.
2020. aug. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%

Nem. Csak más dolgok fontosabbak neki mint a külseje. Ha gond lesz az egészségével és amiatt rosszul érzi magát, majd megtalálja a módját, hogy változtasson és lesz elég motivációja is.

Egyébként pedig nem tudhatod, hogy egy adott pillanatban egy kövér ember épp milyen élethelyzetben van. Te akkor csak egy kövér embert látsz aki szerinted igénytelen, miközben nem is ismered, és lehet hogy 1 éve még 30 kilóval több volt és az aktuális állapotában is rengeteg munka van. Szóval ne ítélkezz. Nem kell senkire ráfogni hogy igénytelen. Mindenkinek más dolgok fontosak.

Egy életen át odafigyelni a kajára, tudatosnak lenni minden nap nagyon nehéz. Főleg mikor látod a másikat, hogy tömi a csokit, csipszet minden nap, mégse hízik. Aki nem hajlamos a hízásra alapból, vagy nincs anyagcsere/ egyéb hormonális betegsége, sose volt elhízva, sose fogyott le komolyabb felesleget, annak fingja nincs az egêszről.

És igen, olyan is van aki inkább elfogadja magát és élvezi az evés szabadságát.

2020. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
28%

Igénytelen, mert nem fontos számára a saját egészsége. Nem tiszteli magát.

Sőt még a külsejét is elcsúfítja.


Kifogást mindenre lehet találni, azonban a megelőzés még mindig sokkal egyszerűbb és olcsóbb.


Nem utólag kell észbe kapni, hogy hoppá, beteg lettem, ezt kéne elkerülni.


Lehet enni, de mértékkel és egy kis mozgás sem ártott még meg senkinek.

2020. aug. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%

Teljesen egyet értek a 7-es válaszolóval.


Egyébként mit jelent nálad az elhízott? Találkoztam már olyannal, akinek mindenki elhízott volt, ha nem volt fitneszmodell kinézetű. Sokaknak túl nagy lemondással, állandó edzéssel és szigorú diétával lenne elérhető a pocakmentes has vagy vékony combok.

2020. aug. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
9%

#9

Alakunk legnagyobb részt az étkezésünkön múlik.

Ha valakinek nagy lemondás nem mekibe járni és nem meginni napi szinten több liter kólát vagy cukros löttyöt, azaz ő baja.


Egyáltalán nem nehéz ilyen szemetek nélkül élni.

2020. aug. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!