Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Állandóan szenvedek, hogy mit...

Állandóan szenvedek, hogy mit főzzek... nincs ötletem szinte soha. Ti honnan merítetek ötleteket?

Figyelt kérdés
2020. szept. 6. 14:54
 1/10 anonim válasza:
100%
Ha látok valami jó receptet elmentem, így később vissza tudom őket nézni
2020. szept. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

abból, hogy mi van a fagyasztóban, kamrában, minek van épp szezonja, mi akciós...

Ezekből mit főzni pedig már rém egyszerű.

2020. szept. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

kinézel magadnak egy házhoz szállító melegételes céget.

A heti menüjükből ihletet meríthetsz.

2020. szept. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok, a harmadik válasz nagyon jó ötlet.
2020. szept. 6. 15:13
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy peldaul csinalj mindenbol nagyobb adagot es azt fagyaszd le. Vagy epitsd a kulonbozo eteleket egymasra.

Ha egyik nap csirket eszel rizzsel, akkor fozz nagyobb adag rizst, a megmaradtbol masnap csinalj rakott (daralthussal elkevert rizs, tetejen zoldseggel) zoldseget stb

2020. szept. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a karantén alatt minden nap főztem, de besokalltam. Nem volt nekem sem ötletem, így most a hét második felében ételt rendelünk.
2020. szept. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, mindig több napra főzök. Így hogy csak magamra kell, maskepp nem is nagyon tudnek. Meg úgy is próbálok sakkozni, ahogy írtad.

Köszi hogy írtál!

2020. szept. 6. 15:33
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Naponta főzök, előre megtervezett heti menü alapján. Ez a menü a család kívánságaiból, konyhamagazinok receptjeiből és online receptekből áll össze.

Múlt héten volt joghurtban pácolt sült csirke steak burgonyával, thai zöld curry, rakott zöldbab, egy hokkien noedels nevű keleti étel, illetve pikáns sült hal. Jövő héten lesz palacsinta, hentes tokány, rántott hal, tabouleh, vörösboros párolt marha és hamburger.

2020. szept. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is a fellelhető alapanyagokból szoktam ötletelni, és az akciós termékekkel töltöm fel a hűtőt / fagyasztót.
2020. szept. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pick up limes, abbey sharp kitchen, tasty és hasonló blogok-vlogok
2020. szept. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!