Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A szőlő hizlalós gyümölcs?

A szőlő hizlalós gyümölcs?

Figyelt kérdés
Úgy tudom igen.
2020. okt. 2. 12:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Magas a cukortartalma, ha nem fér bele a keretedbe, akkor igen, hizlal
2020. okt. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Ilyeneket eszek: -abonett

- teljes kiőrlésű kenyér

-pulykasonka

-alma

-rizs

-csirkemell natúran

-levesek

-saláták

reggelire melegszendvics

-feherjepor 1,5%-os tejjel napi kétszer

Víz

2020. okt. 2. 12:12
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Minden hizlal, amit megeszel.
2020. okt. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Nincs olyan, hogy valami hizlal, amig a napi kcal keretedbe belefersz akar Mekis hamburgerrel is fogyhatsz, spagettivel, krumplistesztaval is ha belefer a kcal deficitbe.

Az mas kerdes, hogy nem egeszseges fogyas lesz...


A szolo szuper jo gyumolcs, megeszel 10szemet 3korpovittal, remek tizorai pl.

2020. okt. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%
Hajjaj, de még hogy. Magas a cukortartalma, az inzulinszintet is megdobja, ráadásul lehetetlen abbahagyni néhány szemnél, tehát sanszos hogy sokat is eszik belőle az ember. Ráadásul étvágyat is csinál, hízókúrában ajánlják, hogy étkezések előtt egyen meg a páciens egy fél fürtöt minimum.
2020. okt. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Tabbouleh ***** válasza:
86%

Röviden: nem

Hosszabban: olvasd el a monológom, amit nem kioktatás, hanem tájékoztatás céljából írtam és döntsd el


Tehát.

Ha nem fér be a keretedbe, akkor MINDEN hízlal (progressiv túlterhelés esetén nem a zsír, hanem az izom fog gyarapodni).


A csirke, a brokkoli és egyéb "fitnesz" élelmiszereketet azért ajánlják, mert

1. nehéz belőlük sokat enni

2. sok hasznos tápanyagot tartalmaznak, jó a szervezetnek


Ha az első pont nálad nem teljesül (=többet eszel a számodra szükséges mennyiségnél), akkor gyarapodni fog a súlyod.


A szőlő is egészséges, viszont monoszacharidokat tartalmaz (egyszerű szénhidrátok-->fruktóz, glükóz), melyeket gyorsabban felhasznál a szervezetünk a biológiai oxidáció folyamán, mint az összetett szénhidrátokat. Valamint az inzulin is a szőlőben található monoszacharidokat gyorsan lebontja. Ebből kifolyólag rövidebb idő után más táplálék után nézhet az ember, hisz a szőlő nem biztosított hosszan tartó energiát.


És itt jön az, hogy nem a szőlő hízlal, hanem az, mikor a szőlőzés utáni hirtelen vércukorszint csökkenését (inzulin) 3 hambival, pizzával és más egyéb finomsággal próbálsz kompenzálni.

2020. okt. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Teljesen kínai amit írsz utolsó válaszoló. Én ezekhez semmit sem konyítok. De elolvastam. Köszönöm.
2020. okt. 2. 15:37
 8/18 anonim ***** válasza:
53%

Hízlal mint állat, a szőlőcukor tartalma, a vércukrodat és az inzulinszinteted dobálja, ami akadályozza a fogyást. A gyümölcscukor tartalma meg megy a fentiek miatt a zsírraktárakba, ergó hízol.

Így zanzásítva értehető?

Amúgy a gyümölcsök nem fogyókúrás, diétás élelmiszerek. Sajnos.

2020. okt. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem hízlal, ha nem kilószámra eszed, nem normális étkezések helyett.
2020. okt. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen értem. Tudom hogy nem fogyókúrások de néha megkívánja az ember.
2020. okt. 2. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!