Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki nekem osszeallitana...

Valaki nekem osszeallitana egy olyan etrewndet vagyis egy olyan etel listat amelyet minden nap ehetnek?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok hogy leirjatok amelyek nem annyira hizlaloak es melyeket naponra fogyaszthatom!
2010. aug. 9. 23:12
 1/4 anonim válasza:

Ha fogyni akarsz, akkor...


Reggeli: nagyjából akármi, csak ne tocsogjon zsírban/olajban (ahogyan más kajád sem). Pl. melegszendvics, szendvics, vajas kenyér, tojás, müzli, tejes Chocapic, stb. Reggel nehéz enni, de akkor kéne a legtöbbet.


Ebéd: Tojás / tészta / leves / főétel (ez alatt nem fél kilo húst és fél kilo krumplit értek 1 dl savanyúsággal, lehet enni, csak mértékkel)


Vacsora: valami könnyű. Lehet egy pohár tej, egy szendvics, leves, egy kevés tésztaféle...



Mindenképpen ajánlom, hogy fogyassz sok zöldséget és gyümölcsöt! Nem mondom, hogy halomra, de azokból sokat ehetsz, és egészséges is.


Ha 1 l vízben elkeversz 1 citromlevet, az is segít megtartani a súlyodat.

Ajánlom a dinnyéket, nagy a víztartalmuk és "nem hizlal".



Remélem, segítettem.

2010. aug. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Proteinturmix

Rántotta,paradicsom,zsömle?Vagy túró

Csirkemell,párolt rizs vagy brokkoli,paradicsom

Alma,banán

Mozgás-edzés

Proteinturmix

Csirkemell,párolt rizs

A rizs mennyisége attól függ,hogy akarsz-e fogyni és a húsokat is cserélheted tetszőleges fajtájúra.

2010. aug. 10. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem akarom az elsőt leszólni, meg még nagyjából jókat is ír, de vacsira a szendvics egy diétás étrendben nem nagyon fér bele. De a tészta sem nagyon. Délben mehet, de vacsira maradjon inkább egy joghurt, cs.mell roston, zöldséggel stb.
2010. aug. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat!
2010. aug. 10. 13:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!