Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek a csíkok ellen?

Mit tegyek a csíkok ellen?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hónap alatt fogytam 8-9 kilót (tehát nem olyan vészesen sok) kevés kajával, viszont nagyon sok sportal. A csípőbom, mm, comellem és a vádlim tiszta csík lett, narancsbőr és elég mély vastag csíkok. Mintha terhes lettem volna. Nagyon zavar, nem merek strandra menni, rövidnadrágot felvenni mert nagyon csúnya. Ez ellen mit lehet tenni? Megvan a napi 3 l folyadék, és váltotussal is szoktam dörzsölni, de semmi. Valami ötlet. Értelmes válaszokat kérnék. 17/L :S
2010. aug. 10. 03:34
 1/5 anonim ***** válasza:

A csíkok nem a gyors fogyástól, hanem a gyors hízástól keletkeztek. Teljesen alkati kérdés, mennyire rugalmas a bőr, mikor "reped". A Te bőröd érzékeny, hajlamos vagy a striák kialakulására. Semmit nem tehetsz ellene, azok örökre ott maradnak. Idővel (évek alatt) el fognak halványodni, de teljesen nem múlnak el.

Ha elég értelmesnek találod a válaszomat, cserében értelmezhetnéd, hogy pontosan hol is jelentek meg a csíkok. A vádlidat értem, a többi testrészt csak tippeléssel tudnám beazonosítani.

2010. aug. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nekem a gyors növéstől lettek!van a hasamon is!utálom!de már nagyon halvány!15L
2010. aug. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A gyors hízás, fogyás és hirtelen növekedés egyaránt kivűlthatja a striűk megjelenését.


A sok folyadék, váltóvizes zuhany és napi bőrradírozás segíthet, illetve tusolás után használj valami stria/terhességi csík elleni krémet is. Ezek nem csodaszerek, de van látványos eredményük. A kialakult csíkok sajnos soha nem múlnak el, de idővel és megfelelő karbantartással halványodnak majd.

2010. aug. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:S Köszönöm a válaszokat. Pontosan a csípőmön 2 oldalt, a hasamon szerencsére egyáltalán nincs. Meg a combom belsején nagyon csúnya és elég mély is. Krémet is használok. Good-bye Cellullite ( szerintem tudjátok melyik márka) De az sem ér sokat. Viszont akkor folytatom amit eddig hátha egyszer láthatok eredményt:s Mégegyszer köszi mindenkinek.
2010. aug. 10. 12:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 16 kg-t fogytam régen fél év alatt és sajna nekem is maradtak csíkok. Bár annyira nem vészes, csak a csípőmön. Ez 4 éve volt, mostanra elhalványultak. De pontosan nem tudom ezek ellen mit lehet tenni. Narancsbőrre viszont még tudom ajánlani a luffaszivacsot, azzal dörzsöld és a darabos tengeri só-t. Kétnaponta átdörzsölöd zuhany közben a problémás helyeket. Nekem ez teljesen bevált narancsbőr ellen, sokkal szebb lett a bőröm tőle!:) Szóval minden krémnél ez jobb módszer + persze a váltózuhany.


A csíkokra még használok egy krémet, DM-es Balea Celulite Bodycreme. Nekem valamiért ez jött be :)

2010. aug. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!