Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok képes olyan...

Miért nem vagyok képes olyan dolgokról beszélni, mint az elhízás, a fogyókúra, vagy a súlyom?

Figyelt kérdés

Ha pl a suliban szóba jön a helyes/nem helyes táplálkozás és következményeik, vagy bármilyen hasonló téma, mindig kényelmetlenül érzem magam. Mondjuk ha valaki megemlíti hogy fogytam, nem tudom, hogy mit kéne reagálnom és utálom, ha elkezdenek faggatni, hogy mit csinálok, miért fogytam.

Kiskorom óta szenvedek a súlyommal, jelenleg olyan 25 kg pluszban vagyok.


2020. nov. 8. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

"Kiskorom óta szenvedek a súlyommal, jelenleg olyan 25 kg pluszban vagyok."

Ezért.

2020. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ismerek más embereket is, akiknek szintén van túlsúlya, de felnőttesen, nyíltan, szorongások nélkül tud erről beszélni
2020. nov. 8. 22:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szóval akkor a kérdés az, hogy miért szorongsz a súlyoddal kapcsolatban? Ez részben attól függ, milyen hatások értek eddig, főleg gyerekként. Másrészt azon is múlik, mennyire vagy szorongásra hajlamos.


Lehet, hogy egy pszichológus tudna segíteni a szorongást megszüntetni, ami mindenképp hasznodra válna.

2020. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert zavar, illetve foglalkoztat. Próbálsz rajta dolgozni, kivizsgáltak, hogy van -e valami háttér betegséged?
2020. nov. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!