Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez milyen mára? Kcal?

Ez milyen mára? Kcal?

Figyelt kérdés

5db abonett

1 citromos danone joghurt

1 túró rudi

1 nektarin

1 szelet karaván sajt

1 pohár tej


2010. aug. 10. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
koplaljál csak...
2010. aug. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ez a reggelim volt
2010. aug. 10. 11:28
 3/12 anonim ***** válasza:
számold ki te hogy hány kalória, szerintem már mindenkinek elege van a csicskáztatásból ami itt folyik.
2010. aug. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi
2010. aug. 10. 11:34
 5/12 anonim ***** válasza:
istenem már megin biztos egy 170cmes 20kgos gyik
2010. aug. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak kevés, de szar is. Ha fogyózol, minek eszel tömény cukrot (citromos joghurt, túró rudi), ha nem fogyózol, akkor meg minek eszel abonettet?

Megmondjam, milyen a normális reggeli?

1 szelet teljes kiörl. kenyér, sonka, sajt, 1-2 db paradicsom (egész!), 1 paprika (egész), kis darab uborka (kb. 5 cm-es), 1-2 levél saláta. 1 pohár tej vagy tea.

2010. aug. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a danon a túró rudi és a sajt egy rakás kaki zsíros cukros valamik. a többi jó. www.kcal.hu
2010. aug. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem számolom ki hány kalória, de én ettől összehánynám magam.

Össze-vissza dobálsz mindent befele, nem is számit, hogy nem találnak egymás között az ételek, csak legyenek diétásak, mi ? Ráadásul a túró rudi meg az abonett nem is jók, 1 sapka sz*r.

2010. aug. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

nincs más kaja itthon

tegnap meg győri kekszet ettem,abonettet,tejet..akkor meg annyi volt..

még most megettem 3 vagy 4 túró rudit.. lehet ma már nem eszek többet.. haha nehogy más összehányja magát miattam olvasva mindezt

2010. aug. 10. 12:31
 10/12 A kérdező kommentje:

egyébként azért jó,mert könnyű nem kell elkészíteni

kis mennyiség darabonként és nem kell benyomni egy egész nagy púpos tál kaját (zabpehely,saláta, hús, tészta, kenyér... nekem ezek nagyobb térfogatú dolgoknak számítanak)

és különben is azt vettem észre,hogy ha kis térfogatú kaját eszek,akkor nem hízok,esetleg még fogyok is

ellenben ha nagyobb térfogatú és mennyiségű kaját eszek,akkor kitágul a gyomrom (kell a hely), nagyobb is a hasam, ott a kaja a belekben is, és stb..elfelejtettem mit akartam még mondani..

meg az van,hogy hónapokig főztem a zöldséget,készsítettem a diétás könnyű kajákat és tökre időpocsékolás

semmit nem fogyasztott a nagy állítólagos egészséges étrend brühhühühüühühhühü

2010. aug. 10. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!