Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki esetleg tud segíteni?

Valaki esetleg tud segíteni?

Figyelt kérdés

Olyan aerobik (vagy hasonló) videót keresek amivel tényleg le lehet fogyni, mert el szeretnék kezdeni rendszeresen mozogni.

Előre is köszönöm!!!!



2020. nov. 19. 07:13
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Nincs olyan videó amitől le tudnál fogyni. Legfeljebb segíti a fogyást. Az étkezésen múlik minden. Diétáznod kell, vagy legalább kevesebbet enned mint eddig. Sok sikert!
2020. nov. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogyne volna??? Egyébként már egy jó ideje egészségesen élek, de mivel beteg vagyok nem tudok fogyni. Amúgy se lehet mozgás nélkül
2020. nov. 19. 09:18
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Le lehet, én legalábbis úgy fogytam le, hogy semmivel sem mozogtam többet, mint előtte.

Egészséges ételekből is lehet annyit enni, hogy ne tudj fogyni.

Ha beteg vagy, az akadályozhatja a fogyást, kérdés, milyen betegséged van.

Chloe Ting videóit ajánlom, az is jó benne, hogy ha túl nehéznek találsz egyes gyakorlatokat, megmutatja a könnyített verziójukat is. Vannak kéthetes programjai is napokra lebontva. Nagyon elhízott lányok is végigcsinálták, mellette vagy diétáztak, vagy nem, de nyilván diétával jobb eredményt értek el.

2020. nov. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hashimoto, pajzsmirigy alulműködés és sok apróság :) de ez van, attól még nem akarom itt feladni
2020. nov. 19. 10:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az nekem is volt, mármint a Hashimoto... Szedsz rá valamit?

#3

2020. nov. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem menne/megy mozgás nélkül, mert még az egészséges ételkböl sem lehet semennyit enni.

A napi kalóriát nem csökkenthetem tovább, mert az már az egészségem rovására történhetne csak , mivel igen jól hasznosítja a zervezetem a legkisebb ételmennyiséget is.

Ezért két lehetöségem van, vagy koplalok és megbetegszem, vagy azonos kcal mellett többet mozgok és több energiát használok el.

2020. nov. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a mozgás két dologban segít. Először is, befolyásolja a hormonháztartást úgy, ami segít a fogyásban. Másodszor is pedig energiát használ fel, tehát segít a "többet használsz fel mint amennyit beviszel" kivitelezésében.


Az utóbbit el lehet érni csak a kajára figyelve is, és lényegében bármennyi mozgást lehet még több evéssel ellensúlyozni. Ettől még segít, csak nem mindenható.


Ami az előbbi hatást illeti, ott meg az a lényeg, hogy bármilyen mozgást is csinálsz, az rendszeres legyen, és azért valamennyire megterhelő. A rendszerességhez az kell, hogy szeresd csinálni. Milyen mozgást szeretsz? Azt csináld.

2020. nov. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szedek rá Letrocot. Aerobik vagy egyéb zenés jellegű mozgásformák amik tetszenek
2020. nov. 19. 14:42
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Rendben, kérdező. Ha megtaláltad azt a videót ami téged lefogyaszt, akkor mindenképp linkeld el nekünk is.
2020. nov. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem a nézésével szeretném az eredményt elérni :)
2020. nov. 20. 03:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!