Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mióta tartod a súlyod, melyik...

Mióta tartod a súlyod, melyik módszerrel fogytál? Hány kilóról hány kilóra? (Magasságod, nemed, korod a fogyáskor? Országod, vidék vagy nagyvárosi lakos vagy-e/voltál a fogyáskor?)

Figyelt kérdés

A sikertelen próbálkozásokat is leírhatod.

Súlytörténetet is, mikor, mitől (ha tudod az okát) híztál meg, észrevételeidet, amit csak szeretnél.


Kell most tenned valamit a súlytartásért?



2020. dec. 14. 19:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

Pár éve hiztam tavasszal fogytam azóta tartom.

Szénhidrátot csökkentettem ennyi.


De sokat kajálok.

2020. dec. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
178/80 most 46 férfi Budapest
2020. dec. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%

173cm 64 kg voltam 19 evesen. Vekony voltam ugy is, de zsirosabb es aranytalan. Edzeni kezdtem el, futni es sokat setalni. Kilok mentek le, kis izom fel. Most 58kg vagyok es teljesen elegedett magammal, persze edzek tovabbra is hogy szinten tartsam magam.

Most 21 eves vagyok, Angliaban elek kisvarosban, itt eltem akkor is amikor elkezdtem edzeni.

2020. dec. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

75 kiló voltam 17 évesen.

Lelki problémák miatt kórosan elhíztam pár év alatt, utána próbáltam ugyan fogyni a tavalyi évben, de mivel túl gyorsan akartam, folyamatosan ingáztam egyre feljebb. 120-ig híztam fel körübelül.

Ez tartott egészen ez év májusáig, amikor csökkentettem az igényeimen és kalóriaszámlálással sikeresen kezdtem fogyni.

Mostanáig 100-ra mentem vissza, a cél a 80 kg lenne.

A súlyomat jelenleg ugye nem tartom, hanem csökkentem, ezt napi 1-3 óra házi kondi/futás és a megtervezett étkezés biztosítja még főleg.

Amit észrevettem, hogy a mozgás mindennek az alapja, bevihetnék akár 500-al is a kevesebbet a szükségesnél egy nap, ha nincs mozgás, nem ég a zsír.

A cukor elhagyása nem feltétlen a fogyásban segített, azóta az emésztésem lett sokkal jobb.

Valamint nagyon szükséges az egészséges lélek is a fogyáshoz szerintem, valószínűleg azért vagyok most sikeres, mert végre legyőztem a depressziómat.

Budapesti vagyok, jelenleg 21 éves srác.

2020. dec. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Pajzsmirigy miatt híztam. 64-ről 59-re mentem le 2 hónap alatt, amióta szedem a gyógyszert, csökkentettem a szénhidrátot és napi fél órát tornázom.

39, nő, megyeszékhely

2020. dec. 15. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Stresszevő és érzelmi evő vagyok, valamint akkor érzem, hogy jól laktam, amikor pukkadásig vagyok. Valahogy így híztam fel 92 kilóra. 173 cm vagyok, nő, 23 évesen kezdtem el a fogyózást augusztus végén, közben lettem 24. Kalóriát számolok, nem sportolok. Augusztus vége óta lefogytam 75 kilóra. Még kb 3-5 kilót szeretnék fogyni, és utána azt tartani. Valószínűleg a súlytartáshoz is muszáj lesz számolnom a kalóriákat, mert ha nem teszem, akkor visszacsúszok oda, hogy annyit eszek, hogy tényleg jóllakottnak érezzem magam. Megyeszékhelyen lakom.
2020. dec. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

58 kilóról fogytam 49-re. Kb fél éve tartom, de több szeretnék lenni, csak plusz izommal, nem zsírral :)

Szintén csökkentettem a szénhidrátot, emeltem a fehérjét, enyhe deficitet tartottam, és mozogtam, semmi varázslat.

2020. dec. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

7: Hány kalóriával tudod megcsinálni ezt?

Nő vagy? Hány éves?

2020. dec. 15. 19:22
 9/15 anonim ***** válasza:
55%

Szintén 58-ról de én tavaly 47-re az a környezetem szerint kóros volt, és addig csesztettek míg 50-re visszahíztam egy év alatt. 165-167 centi körül vagyok.

Nem nézem a kalóriákat de alapvetően keveset eszek és cukrot minimálisan. Reggelire csak kávé illetve norbi update túrórudi (szerintem ez a legfinomabb túrórudi a piacon), ebédre normális főtt étel de fél adag, vacsorára meg teljes kiörlésű pékárú változó mivel pl sonka,füstölt lazac, ricotta, zöldségek stb.

És már súlyfentartásra nem figyelek annyira a csalónapra, heti 1 helyett van hogy 3x is van. Például menstruáció előtt rohadt nagy szénhidrátigényem van, így pms után odafigyelek hogy visszatérjek a cukormentes táplálkozásra.

28N

2020. dec. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

80 kg-ról fogytam 68-ra kb fél év alatt, kalóriaszámlálás módszerrel. 170 cm magas vagyok, 25 éves, nő.

3 hónapja tartom a súlyom.

2020. dec. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!