Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túl kevés szénhidrátot eszem...

Túl kevés szénhidrátot eszem és ezért nem fogyok?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben elég komolyan odafigyeltam a táplálkozásomra, a cukrot, lisztet teljesen kizártam, illetve a korábbihoz képest sokkal több fehérjét fogyasztok (természetes, illet por formájában is). Ezzel párhizamosan viszont szinte alig eszem szénhidrátot, még talán a zsír is több néha. Olvastam több helyn is, hogy ha nincs meg a megfelelő bevitel, nem indul be a fogyás. Én is már kezdek erre gonsolni, mivel az egészséges táplálkozás ellenére a súlyom gyakorlatilag stagnál ( ehhez az is hozzátartozik, hog y a testem valószínűleg keservesen ragaszkodik a kilókhoz, mivel 164 cm és 49 kg vagyok jelenleg, és a legtöbben soványnak tartanak így is). Én viszont nagyon szeretnék csak 1-2 kilót fogyni, akkor érezném magam igazán jól a bőrömben. Mit gondoltok, érdemes lenne inkább több CH-t fogyasztanom, és a fehérjéből visszavennem? 28/N

2020. dec. 23. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert ebből a súlyból nem nagyon lehet lejebb menni.

Inkább izmosíts.

2020. dec. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Ezt az 1-2 kg-t sose értettem.... 1-2 kg az a napi ingadozás, nem oszt, nem szoroz a kinézeted szempontjából. Ez csak a fejedben létezik, inkább arra koncentrálj, hogy egészségesen táplálkozz, amiben van elég ch és mellette a mozgásra koncentrálj, hogy formálja az alakodat
2020. dec. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy kalóriahiányban, azért nem fogysz. De én is azt javaslom, hogy ne fogyj.
2020. dec. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
A túl sok fehérjével a veséd teszed tönkre, ezzel az alkattal biztos nincs szükséged fehérje porra, étkezéssel be tudod vinni amennyi kell. Testképzavarod van, valóban alultáplált vagy, ha nem tetszik, amit a tükör mutat fogyás helyett súlytartó étkezésre, és sportra lenne szükséged. A CH szegény diéta mellett a zsírt is növelni kell, ez így kimeríti a szervezeted. Egyáltalán menstruálsz még?
2020. dec. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ebből mégis hova akarsz fogyni?


Mondjuk, azért én értem.

Nekem is volt hasam 49 kilósan is, 160 cm vagyok, és volt, aki szerint fogynom kellett volna... illető szerint a 180 centi 40 kiló az ideális alak...

2020. dec. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Anorexiás vagy.
2020. dec. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!