Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elhízás tényleg nagyon sok...

Elhízás tényleg nagyon sok ember problémája?

Figyelt kérdés

Rengeteg ismerősöm mondja, hogy így meg úgy felmennek rá a kilók meg ilyesmi, meg aggódnak ünnepek alatt mennyi megy fel stb.


Soha nem tudok mit hozzászólni, hiába vagyok már 41 éves, rám plusz súly semmi nem megy fel.


Nem tudom ők mennyit esznek, lehet én eszek keveset? Plusz én cukormentes dolgokat sem fogyasztok.



2021. jan. 9. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Igen.
2021. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Van, aki hajlamosabb rá van, aki nem. De igen, sok ember küzd vele. Meg van, aki nem túl előnyös helyre hízik. Pl aki hasra, az inkább le akarja majd adni azt a kicsit is, mint aki mellre.
2021. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
A magyarok 60%-a túlsúlyos. 30% elhízott
2021. jan. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
50%
Elég körülnézni az utcán. Tele van minden hájpacnikkal.
2021. jan. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Hazánk Európa legelhízottabb országa. És nyilván nem azért, mert annyi hormonproblémás lenne. Az emberek többsége egészségtelen, mozgásszegény életmódot folytat, nem ismeri a mértéket. Persze jöhet a genetikával és a hozzá hasonló kifogásokkal, azonban ha az ember tudatosan odafigyel magára, akkor nem hízik meg.


A betegség miatti hízás és fogyás mindig külön kategóriát képvisel.

2021. jan. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
én nyáron a strandon 80%ban elhízott felnőtteket látok, ami nagyon sok. akik nincsenek elhízva azok a gyerekek vagy a fiatalabbak voltak, de persze idősebbek között is volt aki figyelt magára de nem ez a jellemző. nem felvágni akarok, hogy nekem beachbodym lenne csak a szomorú tényeket közlöm. nekem is volt feleslegem, de a legjavát már leadtam.
2021. jan. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Plusz én cukormentes dolgokat sem fogyasztok." Ez speciel teljesen mindegy, de te annyi kalóriát viszel be, amennyit el is égetsz, az ismerőseid meg többet. Ha nem fogysz állandóan, hanem tartod a súlyodat, akkor nem eszel keveset, hanem pont eleget.
2021. jan. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!