Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire normális az, hogy...

Mennyire normális az, hogy ennyire gyorsan fogyok?

Figyelt kérdés

Január elsején még reggel 81, este 82-83 kiló voltam, most pedig 75.4 reggel... Ennyi víz lehetett bennem???

Ráadásul úgy, hogy egy csalónapom is volt... Nem eszek drasztikusan keveset, minden étkezéskor jól szoktam lakni. (És én ezelőtt egy nap kb 2400 kcalt ettem, most pedig kb. 1300-1400-at.


170/17/lány


2021. jan. 11. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
3-4 kg-nál több víz nem igazán lehetett benned. A többi az zsír és izom ami lement. Emelj a szénhidrát-bevitelen egy kicsit, állj be heti 1 kg-ra maximum.
2021. jan. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
a mérleged mennyire pontos...? Ha pl. gyenge benne az elem, mutathat hülyeségeket... Főleg, ha 2-3ezer forintos hipermarketes cucc...
2021. jan. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Ne csak a mérlegre hagyatkozz, hanem arra is, hogy mit látsz a tükörben, milyen változást érzel a ruháidon. Mert ez nyolc kiló fogyás tíz nap alatt, nem is túl magas súlyból, ha tényleg úgy lenne, lötyögnének a ruháid, és megijednél a tükörképedtől. Sanszosabb, hogy rossz a mérleg.
2021. jan. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A mérleg tuti nem rossz. Minden nap mértem magam, és kicsiket fogytam, amiből viszont összejött egy nagy.
2021. jan. 11. 12:18
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Milyen felületen volt a mérleg? Érdemes kövön használni, mert ha rárakod a fürdőszoba szönyegre vagy kádkilépőre, tud helytelen értéket mutatni. 8kg változást egy hét alatt nagyon nehéz megmagyarázni.
2021. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk ez "csak" 5.5 kiló. Abból 3-4 víz+ bétratalom! A többi 1-2 meg zsír/ víz. Ha a diéta előtt durván sokat ettél simán lemehet ennyi, mert be voltál vizesedve meg maxon voltak a glikogén raktáraid. A kövi 2 hétben még lemehet 3-4 kiló (összesen), de utána már 1 kilónál nem nagyon kéne több legyen! Ha mégis jelentősen meghaladja akkor orvos mert nem normális
2021. jan. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
10 nap alatt akkor se lehet összehozni ennyi fogyast ha egyáltalán nem eszel.
2021. jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!