Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Terhesen fogyni?

Terhesen fogyni?

Figyelt kérdés

Oke tudom hogy nem jo es biztos milyen onto vagyok hogy csak magamra gondolom, de most derult ki hogy babat varok, de igy is volt rajtam feleseg. 157 cm es 67kg vagyok. Szeretnek a terhesseg alatt fogyni vagy legalabb sulyt tartani.

Lehetseges ez ugy hogy ne legyen baja a babanak vagy nekem?


2021. jan. 26. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Erről leginkább orvossal kellene beszélned. Súlytartás, minimális (1-2 kg) hízás szerintem nem kivitelezhetetlen, az pedig mégis jobb, mint plusz tíz kilóval végezni. Szoptatás alatt sem diétázhatsz majd, viszont olyankor sokan alapból is fogyni szoktak.

Mindenesetre: orvos. Ne névtelen, arctalan, hozzá nem értőktől fogadj tanácsokat a hogyanra.

2021. jan. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyereked egészsége a tét, szerintem sem random embereket, hanem doktorált orvosokat kellene megkérdezni. Ő biztosan megmondja naponta mennyi a kalória szükségleted így babástól, azt kell betartani, ennyi. Nem kevesebbet nem többet.
2021. jan. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fogyni nem szabad. Arra törekedj, hogy a terhesség végére kb. 6-8 kilót hízz, akkor fogsz a saját súlyodból egy keveset leadni, mert a baba, magzatvíz stb súlya kicsit több ennél. A szoptatás is extra energiát igényel, úgyhogy lehet, hogy majd akkor fogysz egy keveset, de fogyókúrába majd csak azután kezdhetsz.
2021. febr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!