Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok?

Tibi930918 kérdése:

Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok 1 hónapja elkezdtem kettlebellezni 10 kilóssal és egyre jobban bírom az elején 5 percet bírtam edzeni vele most már 10 percet edzek vele és azt vettem észre hogy mintha fogytam volna bizonyos helyekről de nem...92 kilósan kezdtem el és most 91 és 92 kiló vagyok ugyan úgy....napi 2 szer eszek max 3 szor ma csirkemellet ettem rizsával meg megpróbálok figyelni hogy ne egyek zsíros egészségtelen kajákat és csak nem fogyok....nincs gyorskaja nincs csoki,chips,édesség és valamiért nem fogyok.....

2021. febr. 10. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem számít, hányszor eszel, és az sem, hogy emelgetsz-e nehéz súlyokat. Az számít, mennyit eszel.
2021. febr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Az edzésnek sztem annyira nincs szerepe a fogyásba. Azt tudnám ajálani hogy egyél 3X reggelire vacsorára keveset délbe normálisan. Én ezzel a módszerrel majdnem 20 kilót fogytam
2021. febr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
#2-es: már 3madszorra látlak, ugyanezzel az írással, most már gratulálok! :)
2021. febr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy sokat eszem ha ettől kevesebbet eszek akkor már éhezek kb most is érzem egy kicsit de nem fogyok....megpróbálom lecsökkenteni még jobban.Délután szoktam enni olyan 14 óra körül meg utána 6-7 körül és ennyi a többi amit eszek az maximum gyümölcs.
2021. febr. 10. 23:22
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

-Szamolj kaloriakat:)

Tokmindegy mit eszel, az a lényeg mennyit. Számold ki a napi kaloria deficitedet es az alapján egyel.

-Felejtsd el a csirke-rizs, csirke-salata kombot mert gyorsan megutalod ha mindennap ilyesmit eszel.

-Egyel napi 3x!! Vagy 5x!! Ha belefer a kaloriadeficitedbe, 2 étkezés kozott némi joghurt, gyumolcs boven elfer!

-A kettlebell (vagy mi) jo dolog.. De nem ezzel kell edzeni kezdeni. Ha eddig semmit nem csinaltal nem hinnem hogy tudod hogy kell jol guggolni vele peldaul. 10 perc amugysem er olyan sokat, 100 kaloriat egetsz vele, de 25-30 perc testmozgassal (kulonbozo gyakorlatok) 250-300 kaloriat.

-en azt ajanlanam hogy kezdj el setalni, az az egesz testedet mozgatja.

2021. febr. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát figyelj gugolni ha elmegyek konditerembe se biztos hogy normálisan csinálnám(mondjuk van tapasztalatom gugolást csináltam de kb fél évig de az már 2 éve volt) a kettlebell azért jó mert most ugyebár nincs konditerem és kis helyen elfér."10 perc az semmi"neked lehet semmi :D én lefővök mint a kávé folyik rólam a víz de szoktam sétálni is egy keveset kb 1 km ert persze nem minden nap.Az elején futással próbálkoztam de lesérültem elég csúnyán és úgy döntöttem nem csinálom.Amúgy 173 cm vagyok és 92 kiló.
2021. febr. 10. 23:37
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen de szerinted melyik a jobb?

"lefosz mint a kávé" 10 perc alatt egy olyan gyakorlattal amit nem kezdoknek talaltak ki ezenfelul nem is fogyaszt tul sokat, raadadul 10 perc utan meghalsz (nem tudom mit csinalsz vele de ha caak guggolsz azzal max a labaidat meg a kezediset mozgatod(.

Vagy elkezded ugy edzeni magadat hogy 25-30 percit bird olyan gyakorlatokkal amik minden testtajadat atmozgatjak es tobbet is fogyaszt. Ezentul ne mondd mar hogy felulesezni helyigenyes..

Szerintem a kettlebellre terj vissza később, ugy egyébként a kondiba van altalaban edzo vagy hasonló aki segit mit hogy kell csinalni.

2021. febr. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
A kalóriák számolása egy elég jó dolog, vannak kalkulátorok, meg tudod nézni, hogy mennyi az alap energiafelhasználásod, na fogyni akarsz értelemszerűen az érték alá kell menni (pl ha 2000 az alap akkor olyan 1500 korul viszel be minden nap mozgás nélkül is fogynod kell) viszont azt nem árt tudni, hogy az izom "nehezebb" a zsírnál, tehát ne csak kilóra nézd a változást, mert mehet hogy zsírból fogyni fogsz, de ahogy izmosodsz, kilóban nem fog megmutatkozni. Ha mégis a fogyás az igazi szempont és nem az izomépítés akkor viszont kardioznod kell. Futás, kardió edzések. Youtubeon lehet nagyon jó HIIT (high intensity interval training) kardio edzős videókat találni, eszköz sem feltétlenül kell hozzá, személyesen szerint én Heather Robertson videóira szoktam edzeni, ajánlani tudom (23/F).
2021. febr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudod mi az a kettlebell?Teljes testes edzést csinálok kettlebellel nem csak guggolok meg ahogy írtam nincs nyitva konditerem.
2021. febr. 11. 17:39
 10/11 anonim ***** válasza:

Es konditerem kell ahhoz hogy felulesezz?

10 perc önmagában akkor se er semmit.

2021. febr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!