Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Caroline Girvan YouTube-os...

Caroline Girvan YouTube-os edzéseit csinálta esetleg valaki? Érnek valamit?

Figyelt kérdés
2021. márc. 4. 07:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha rendesen csinálod ,akkor igen. Én pár hónapja találtam rá és azóta izmosodtam (súlyt tartok most), és nagyon sokat erősödtem.

Nagyon szeretem az edzéseit és eléggé fárasztó tud lenni.

2021. márc. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én őt és Lilly Sabrit csinálok, látok eredményt, nagyon sokat izmosodtam, centiket vesztettem, pedig nem ettem máshogy. Lilly edzései kicsit könnyebbek, ha épp olyan napom van akkor jobban esik, hogy nem erőltetem meg annyira magam, de mégis nagyon hatékony, sokat formásodtam tőle is. Szóval nekem nagyon beváltak!
2021. márc. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De jó, köszi a válaszaitokat!

Képzeljétek, épp egy fél órája fejeztem be egy 1 órás kézisúlyzós edzését, és nagyon nagyon tetszett. 20 perc alsótest, 20 perc felsőtest, és 20 perc törzs-és hasizomból állt, nagyon hatásosnak éreztem.

Ismeritek esetleg ezt a videóját? 1 hour dumbbell full body workout? Vagy nektek melyiket tőle a kedvenceitek, melyikekkel értetek el ilyen szép eredményeket?

2021. márc. 4. 11:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam, mert rábeszéltek a barátnőim. Nekem nem ért semmit. Mondom ezt úgy, hogy 5 éve végzek súlyzós edzéseket. Ha még sosem csináltam volna, akkor valószínűleg működne, mert először még gyakorlatilag bármilyen módszerrel bármekkora terheléssel lehet az izmokat edzeni, de pár év után hozzászoknak, és utána már rendesen, komolyan kell edzeni, különben semmit sem fog érni. Szóval egy darabig jó, aztán kevés lesz ez a terhelés.
2021. márc. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van neki két edzés progjamra is .Én most azt csinálom.
2021. márc. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ma 12.28 de jó, köszi hogy ezt megírtad, rákerestem és szerintem én is megcsinálom mind a kettőt! Epic I és Epic II amire gondolsz, ugye? Nagyon szimpatikusak.
2021. márc. 4. 15:14
 7/10 anonim ***** válasza:
csinálod még az edzéseit? Én pár hete kezdtem el a kettlebell videóit
2022. márc. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, csinálom 🙂 Végigcsináltam mind az 5 Epic Programját, hihetetlenül jók, csak ajánlani tudom mindenkinek! Nemrég lett vége az utolsónak, most az Epic III-at kezdtem el újra.
2022. márc. 21. 18:30
 9/10 anonim ***** válasza:
szuper vagy! es milyen változást értél el? En a kajára mindig is figyeltem, az életmódom része, izmosodni, szálkásodni szeretnék azért kezdtem el a kettlebellt. Nagyon szeretem a videóit.
2022. márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az edzésben a legfontosabb dolog a terhelés. Ha csak nekiáll az ember koncentráltan megedzeni minden egyes izomcsoportját, már az is ugyanolyan jó lesz, mint ezek a spéci edzések. Ezeket azoknak találták ki, akik lusták és nem végeznének unalmas edzéseket, nem azoknak akik a lehető legjobban szeretnének izmosodni. Kérdezz meg testépítőket, ők soha nem követnek ilyen edzéseket, mert szeretik külön-külön kezelni az izomcsoportokat, amire pár év edzés után nagy szükség is van, mivel így a rosszabb részekre nagyobb hangsúlyt lehet fektetni és azonos szintre lehet hozni a test többi részével. Elkezdni jók ezek az edzések, de pár hónap után el kell jutnia oda mindenkinek, hogy személyre kell tudnia szabnia az edzését. Az intenzitáson biztosan növelni kell az erőszint növekedése miatt (ami nagyon nem azt jelenti hogy mondjuk több fekvőtámaszt kell csinálni!), illetve jó eséllyel a gyakorlatokon is módosítani kell (mert pl. a saját testsúlyos gyakorlatok az emberek 1/3-ának kinyírják az ízületeiket hosszú távon, így nekik át kell térniük a súlyzós koncentrált edzésre).
2022. márc. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!