Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyásnál figyelni kell a...

Fogyásnál figyelni kell a makró tápanyagra is, vagy elég hogy ha csak a kalória rendben van?

Figyelt kérdés

2021. márc. 13. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyire kell figyelned ra, pl erdemes fogyasnal is a feherjet reszesiteni elonyben, de makrozni inkabb azoknak kell, akik testepito versenyre keszulnek vagy hasonlok. Nekunk, foldi halandoknak eleg (legalabbis nekem), ha tudom hogy viszek be eleg feherjet, es nem hanyagolom a masik kettot sem.

Tehat nem muszaj figyelned ra, maximum talan akkor, ha nagyon megakadsz a fogyasban, vagy erzed hogy faradtabb vagy, nincs rendben valami( en makrozas nelkul fogytam jo par kilot, szoval amugy csak sajat tapasztalatbol beszelek, tuti lesz aki azt mondja hogy muszaj)

2021. márc. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a ferhérjéből eszel legtöbbet (amit igen nehéz kivitelezni), akkor fogysz a leggyorsabban, de nem lesz tartós, mert például ha lecsökkented a szénhidrátot a szervezeted ki fog rá éhezni és egyszer csak bezabálsz és annyi a diétának. Mindenből egyél, mértékkel, de a fehérje fontos.

Amúgy fogyás szempontjából a lényeg, hogy a kalóriát tartsd.

2021. márc. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlatos a makrókra is figyelni, ha szép eredményt akarsz elérni és egészségesen.
2021. márc. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A makrók az egészséghez kellenek, meg a jó közérzethez.
2021. márc. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!