Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 176 cm vagyok és 80 kg ,...

176 cm vagyok és 80 kg , fogyni szeretnék mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

#fogyás #80 kg 176 cm
2021. márc. 27. 14:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
Kalóriaszámlálást ajánlok.
2021. márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én spenótos, borsós, salátás étrendet kezdtem el. Tudom ajánlani, jobb a közérzetem is, meg 1 nap alatt is sikerült majdnem 1 kiló. 177cm 80kg. 26F
2021. márc. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
49%
Kezdésnek mondjuk olvasást. Olvasd el a Sárga Kapszula című könyvet. ;)
2021. márc. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
34%
Kalóriadeficitet ajánlok.
2021. márc. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Egyél egyészséges ételeket. Sok tk gabona, zöldségek, gyümölcsök, kevés állati eredetű étel.
2021. márc. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
A gyümölcs és gabona félék kerülendőek, sok felesleges kalória van bennük. Ami nem azért baj, mert nem lehet velük fogyni, lehet azokkal is ugyanúgy, csak akkor a bevitt étel mennyiség jóval kevesebb lesz, mint egy normálisan összerakott diétánál, ami azt jelenti hogy vagy folyamatosan éhezni fogsz, vagy csalni fogsz és akkor meg nem működik a diéta. Magas hús- és zöldségfogyasztás kell ekkor, mert ezekben nincs sok kalória. (Fehérje bevitelt amúgy is magasan kell tartani diétás időszakban, mert azzal lehet minimalizálni az izomvesztést.) Szénhidrátforrásnak pedig valami lassan felszívódót kell választani, pl. barna rizs. Minden mást nyugodtan elhagyhatsz, nem kell diétás időszakban. Az ilyen bulvárlapos diétákat nyugodtan felejtsd el, semmire nem jók, csak önsanyargatásra. Épp azért amit írtam, mert alig van ételmennyiség és csak szenved az ember. (Nekem most a 2000 kcal-s diétás étrendem 1,6-1,7 kg (nyersen mérve) ételből tevődik össze. Ez kb. duplája annak a mennyiségnek mint amit korábban ettem, és ezzel még is le tudtam menni 90 kg-ra, a 122 kg-ról.)
2021. márc. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
34%
A gyümölcs és a gabona felesleges kalória? Na ne...pont hogy rájuk épül egy egészséges étrend. Az izomveszteség mozgással kerülhető el, nem a fehérje bevitelen múlik elsősorban. A vegánok például hogy éheznek, amikor húst nem esznek, gabonát és gyümölcsöt meg igen? Ezzel nem azt mondom, hogy legyél vegán, csak amit állítasz az nem igaz.
2021. márc. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
#7: 18 évig voltam vegetáriánus. Majd éhen döglöttem diéta alatt. Aki vegaként azt mondja hogy nem éhezik (diéta alatt!) az hazudik, jobb esetben csak másoknak, rosszabb esetben magának is. Mióta elköltöztem otthonról, azóta eszek állati eredetű ételeket (addig semmit nem ettem, a szüleim vegánok, nem engedtek soha ilyesmit enni nekem sem), azóta tudom milyen érzés jól lakni és nem egész nap korgó gyomorral létezni.
2021. márc. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#8 2-es vagyok. Teljesen igazad van mindenben. Viszont, aki fogyni akar, de meg van az a berögződése, hogy gyakran vesz magához ételt, annak tényleg jó a vegetáriánus étrend. Nyilván nem örökké, csak, ameddig eléri a kívánt, neki tetsző kinézetet, illetve súlyt. utána már lehet mértékkel étkezni. Sajnos kell áldozatokat hozni néha.
2021. márc. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#8

Ha előtte nem tudtad milyen érzés jól lakni, akkor a szüleid valamit nagyon rosszul csináltak. Nekem vegánként sikerült súlyt vesztenem azzal, hogy odafigyeltem mit eszek. (Amikor elhíztam, még ettem húst.) Mondjuk én sportoltam is mellette. Elhiszem, hogy neked rossz tapasztalatod volt, de hidd el, a legtöbb vega és vegán igenis jól lakik, ha értelmesen diétázik. Mit ettetek otthon, hogy sosem laktál jól?

2021. márc. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!