Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen?

Csak én vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Ha felszedek 5 kilót a hasam akkor is teljesen lapos marad,minden a combomra meg a fenkemre megy.

Fiúk!Szerintetek ez jól néz ki?

Azért nem nagyon hízok de hasamhoz képest nem olyan vékony a combom.


2021. ápr. 15. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Nekem nem jön be, ha a csajnak nagyon összeérnek a combjai, de az se ha kocognak. Sok dologtol fugg, de ez atlagba szerintem 55 kg korul van.( ez az en kedvtelesem, nem mondom hogy mas rossz, de nem jonne be )
2021. ápr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez tökre kihasználható szerintem :) Én is fenékre és combra hízok, és sokkal jobb, mintha hasra menne. Amúgy is a fenekemre és lábamra edzem a legtöbbet, ha van rajta egy kis zsír, attól nem rosszabbul, inkább jobban néz ki :)

Szóval használd ki. Önmagában nem jó, ha oda hízol, de ha van alatta sok izom, és azon némi zsír, az szerintem tök nőies.

2021. ápr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem örülj neki, én nem tudok a fenekemre hízni, a hasam viszont soha nem lapos bárhogy próbálkozok.

Szerintem kifejezetten előnyős.

2021. ápr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülj neki. Nőiesebb csípőn- combon pár + kg, minthogy zsigeri zsír legyen a hasadon, az formátlanabbá tesz, ráadásul nagyobb az egészségügyi kockázata is.
2021. ápr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!