Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik fehérjepor a legjobb?

Melyik fehérjepor a legjobb?

Figyelt kérdés
Most fogok belekezdeni az életmódváltásba és nagyon elvagyok veszve ilyen téren. Érdekelne, hogy melyik fehérjepor a legjobb? :)
2021. ápr. 23. 10:58
 1/7 Németvári Kitti válasza:
Az Optimum Goldot hallom a legtöbbet személyi edzőktől, és nekem is ez vállt be a legjobban. 2 éve használom, és úgy érzem, hogy sokat fejlődtem ez idő alatt. Persze ehhez az is hozzájárult, hogy új személyi edzőm lett, és megváltoztattam az edzéstervem.
2021. ápr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Myprotein - Impact Whey Protein
2021. ápr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tök mindegy igazából. Az extra aminosavakra, amikkel telerakják őket, semmi szükséged nincs, a fehérje tartalmuk meg nagyjából egyforma és úgyis az igényeid szerint fogod adagolni. Szóval itt az a kérdés, hogy melyiknek az íze jön be jobban neked.
2021. ápr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Mit értesz életmódváltás alatt? Tudom, nem ez volt a kérdés, de azért megpróbálok segíteni. Alapvetően semmi szükséged nincsen fehérje porra, mert az ember fehérje szükséglete sokkal alacsonyabb, mint ahogy a marketing szövegek állítják. A fogyás közbeni izomveszteség sem fehérje bevitelen fog múlni. Ha csak nincs valami nagyon speciális problémád, akkor a fehérje por helyett egyél inkább valami egészséges, teljesértékű ételt.
2021. ápr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
4-esnek igaza van, az "életmódváltás" (bármit is takarjon), nem a fehérjeporral kezdődik.
2021. ápr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
életmódváltás alatt értem, hogy egészségesebben étkezem, edzem/tornázom és próbálok minél több dolgot csinálni amihez nincs szükség telefonra/laptopra. Semmilyen speciális problémám nincs egyébként :)
2021. ápr. 23. 12:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon jó célok. Viszont így már biztosan állítom, hogy semmi szükséged nincs fehérje porra. Bár ez a legtöbb használóról ugyanúgy elmondható. Mi miatt szeretnél szedni? Mire gondolsz, miben lesz a segítségedre az életmódváltásban és az egészséges étkezésben? :)
2021. ápr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!