Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a legtöbb...

Miért van az, hogy a legtöbb nőnek 'eltűnik a melle' amikor lefogy? És hogyan lehetne ezt megakadályozni? (Nagyon fontos! )

Figyelt kérdés
Elsősorban hozzáértők, vagy tapasztalt személyek válaszát várom.
2010. aug. 25. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a mell alapvetően zsírszövet egyértelmű, hogy hízáskor növekszik, fogyáskor fogy.

Szilikon segít.

2010. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Meg akadályozni nem lehet.Amúgy a kis cici is lehet szép.Nekem kb eltűnt a mellem szinte teljesen aztán mégis futnak utánam a pasik....fura.Szóval egy nő nem attól nő,mert nagy a melle :)
2010. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
jajj, hát nézd meg a modelleket, mindnek alig van melle. nem kell csontsoványra fogyni!
2010. aug. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A mell nagy része zsírszövet. Ez a magyarázat. Megakadályozni nemigen lehet, bármilyen fontos is.
2010. aug. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
De egyébként meg lehet előzni ,hogy ne fogyjon el teljesen: megfelelő sportmelltartó használatával (ha a fogyásnak köze van a sporthoz) , olyan edzéstípusok alkalmazásával amelyek kíméletesek a mellnek. A diétánál sajnos ezt nem lehet elkerülni.
2010. aug. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor a fogyás mennyisége egyenesen arányos a mell nagyságával? Úgy értem, egyre csökken és csökken a mérete, minél többet fogy valaki? De vannak olyan lányok is, akik vékonyak, mégis hatalmas a mellük...akkor ez genetika? Nekem is elég nagy volt, de van rajtam kb. 7 kg felesleg, amiből már leadtam 3-at és máris látszik, hogy a cicim mérete is csökkent...persze, a kis cici is lehet szép, de ez akkor is idegesítő...:D
2010. aug. 25. 18:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt genetika, nekem volt olyan osztálytársam aki 55 kiló volt, 176 centi és óriási, szép mellei voltak. Másrészt, ahogy a korábbiak írták, a mell zsírszövetből áll, ezért nagyon kihat rá a súlycsökkenés vagy növekedés. Persze itt is vannak egyéni dolgok. Pl van aki jobban hízik a hasára, más inkább a mellére stb. De alapvetően kihat rá. Rajtam most nagyon sok felesleg van és jó nagyok is a melleim, de nem szépek, látszik, hogy zsírosak és nem alapból ilyenek. Amikor vékony voltam, alig volt mellem. Most elkezdtem megint fogyókúrázni, már előre tudom, hogy megint deszka leszek, de szerencsére meg lesz csináltatva a mellem 1-2 éven belül.
2010. aug. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó komizó: nem félsz ennek a következményeitől?..
2010. aug. 26. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!