Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elkészíteni...

Hogyan lehet elkészíteni fogyókúrásan a Spenótfőzeléket, és a Sóskafőzeléket?

Figyelt kérdés

Diétázom!

A spenótot,és sóskát nagyon szeretem,főzelékként elkészítve.

Bármikor tudnék enni belőle,

Én úgy tudom,nagyon egészségesek ezek a zöldségek!

Adnátok tanácsot,hogyan készítsem el úgy,hogy ne hizlaljon?

Egyébként főtt tojással enném!


Ügye tényleg egészséges a spenót,illetve a sóska főzelék?

Vajon Hány kalóriát tartalmaz egy tányér főzelék?


2010. aug. 25. 23:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Liszt helyett egy szem krumplit főzz bele, és azzal turmixold össze. (szóval ne legyen rántás se, meg habarás se benne).
2010. aug. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én rántás-habarás helyett egyszerűen csak tejfölt teszek bele, de a fenti krumplisat tuti kipróbálnám:)
2010. aug. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Persze, tejfölt meg tejet lehet bele tenni, szóval mindent ugyanúgy, mint rendesen, csak liszt helyett egy krumplit. :) Mióta a pici gyerekemnek csináltam így főzelékeket, mikor még pár hónapos volt (ugye akkor még lisztet nem szabad használni) azóta magunknak is így csinálom a főzelékeket. :)
2010. aug. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%

Ezt, még fogyókúrázni?

Most már kezdem érteni, miért fáj annyit a fogyókurázók feje. Odáig már fel sem jut a kaja.

2010. aug. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
A sóskát felénk édesen csinálják, és a cukor jobban hizlal, mint az a kis liszt. Szerintem csináld ahogy szoktad, az tényleg nem sok.
2010. aug. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Most utánanéztem:

két kanál liszt kb. 60 kalória, két kanál tejföl kb. 20

én egy 3-4 adagos főzelékbe ennyit szoktam tenni, tehát ez adagonként 20-30 kalória pluszban. Egyébként a krumplinak ennél magasabb a kalóriatartalma (90-100 plusz, ha azzal sűrítesz). Szerintem nyugodtan habard be a bármilyen főzeléket. Rántást ne tegyél, mert egyetlen evőkanál étolaj 90 kalóriát tartalmaz.


Egyébként guglizz rá az összetevők kalóriatartalmára és add össze őket, így megkapod, mennyi van az adott ételben, én is most így néztem.

2010. aug. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

23:43-as!Ez a kérdés valószínűleg nem neked szólt!:)

Ha nem érdekel téged a fogyókúrás kategória,akkor nem kell válaszolni,és tartsd meg a véleményedet!

Keres más kategóriát,ami jobban jellemez téged pl:ál.atok!


A többi nagyon kedves válaszolónak pedig nagyon köszönöm a segítséget!Ki fogom próbálni!

2010. aug. 25. 23:56
 8/11 A kérdező kommentje:

Én olíva olajjal készítek mindent.

A cukrot is édesítővel helyettesítem!


Várok természetesen további ötleteket,hiszen az nem baj ha több féle képpen is el lehet készíteni ezeket a fincsi főzelékeket!:):):)

2010. aug. 25. 23:59
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
10 dkg krumpliban van 88 kalória, akkor egy szemben szerinted mennyi van? :))) Mellesleg a krumpli és a liszt élettani hatása egész más, míg a krumplit javasolt fogyasztani diéta alatt is, mérsékelten, addig a lisztet egyáltalán nem. Ráadásul finomabb tőle az étel, mint a liszttől.
2010. aug. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
En fogyozom. Soskat fott tojassal ettem. Egy kanal liszttel habartan be. Ugyanugy fogytam. Olyan elenyeszo mennyiseg a liszt h semmi. Ha egy jo adag soskara lebontod. Persze liszt ok hizlal de ennyi az nem fog. Ja es nem 3kg fogyozasrol van szo. 😊
2017. febr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!