Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat végezzek...

Milyen gyakorlatokat végezzek és milyen időközönként, hogy szép "kemény" testem legyen?

Figyelt kérdés
Vékony vagyok, fogyni nem szeretnék, csak izmosodni. Hogy tudom elérni? Ha kitartó vagyok mennyi idő alatt érek el látványos eredményt?
2010. aug. 27. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 naponta szoktam tornázni otthon, néha teremben. Ha izmosodni akarsz, az a legjobb, ha elsősorban súlyzókkal edzel. Először 0,5-1 kilós, fokozatosan növelheted. Ha csak otthon tudsz edzeni, Rubint Rékát javaslom. Elég idegesítő feje van:D, de azért hatásos az edzése. Szerintem a legkeményebb az add önmagad 3 c. dvd-je. Mellette eljárhatsz futni és növeld a fehérjebevitelt. Nálam 1-2 hónap után jelentős változás volt.
2010. aug. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]

A feszességhez elengedhetetlen a megfelelő táplálkozás és az elegendő fehérje bevitel.Ha ez oké,+heti 3-4 edzés,akkor kb fél év múlva látványos lesz a változás.

2010. aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat:) Remélem kitartó leszek és sikerülni fog:)
2010. aug. 28. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!