Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Adnátok pár tanácsot, hogy...

Adnátok pár tanácsot, hogy tudnék fogyni?

Figyelt kérdés

Másfél éve volt egy nagyon csúnya bélgyulladásom, az orvos tanácsára csak főtt krumplit ettem magában, mert attól nem fájt a hasam, amúgy kb mindentől igen.


Ezidő alatt rengeteget híztam, sokszor fajt a hasam ezért mozogni sem mozogtam.


Azóta jobb lett, már eszek több mindent. Nem eszek semmi nagyon zsírosat, sok csirkemellet eszek és halat. Minden nap eszek savanyú káposztát, gyümölcsöt és zöldséget. Eszek natúr joghurtot vagy kefírt, a laktózt már bírja a gyomrom. Eszek zabpelyhet és magvakat is, kb ötször eszek egy nap, kicsiket. Kuszkuszt, quionoiát meg ilyesmit szoktam készíteni köretnek. Reggelire egy szelet kenyeret is szoktam enni van amelyik nap, és tükörtojást. Hetente egyszer eszek édességet (csokit, v fagyit) nem sokat, de kívánom, emberből vagyok.


Mozgok is már, járok biciklizni és HIIT gyakorlatokat csinálok itthon, kb fél órát heti négyszer. Nem tudok fogyni, sőt, még hiztam is.


Tudnátok tippeket/tanácsot adni, hogy mitől tudnék fogyni?



2021. aug. 8. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Így elolvasva a diétádat jó vagy, egészséges dolgokat eszel. Ezen már csak úgy lehet segíteni ha visszaveszel a mennyiségből igazából.
2021. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Étrendileg ez tényleg jónak tűnik, de igen, valószínűleg még is csak túl sokat eszel. Kezdj el kalóriát számolni. Ajánlom a kalóriabázis appot. Viszont az étrended, meg hogy mozogsz az tényleg tök jó, szóval már tényleg csak kevesebbet kéne enned, és akkor jó vagy.
2021. aug. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Kalóriadeficit
2021. aug. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Kalóriabazis alkalmazásban tudod vezetni az étkezési naplód, làtni fogod pontosan mennyit viszel be,és ki tudod számolni az anyagcsere szükségletedet is. Mindig kevesebbet vigyél be, mint amennyit elégetsz, akkor fogyni fogsz... Sok víz, semmi nasi,sok zöldség.
2021. aug. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Yazio vagy kalóriabázis segít mindent számolni, van hogy az ember nem is gondolja mennyiség alapján mennyi kalóriához jut hozzá
2021. aug. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%

A magvak elég kalóriagazdagok tudnak lenni, azt próbáld csökkenteni. Nekem amúgy nem vált be a napi ötszöri étkezés fogyáshoz, akkor mindenképp túl sokat ennék. Próbáld ki 3 szerény étkezéssel, nekem az működött.


Meg ha időnként egy étkezés helyett elmész futni. :)

2021. aug. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én a gyümölcs fogyasztást is minimalizálnám, illetve ha nasizol akkor azt mindig étkezéshez kösd (pl. ebéd után közvetlen). Szerintem teljesen jó a napi 5 étkezés is. A fogyást pedig érdemes nem csak súlyban mérni, hanem centikben is. ;)
2021. aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!