Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet karcsu derekam?

Hogy lehet karcsu derekam?

Figyelt kérdés
Milyen es mennyi ideig tarto dietat ajanlanatok? Marmint nem ugy ertem hogy csinalom aztan leallok hanem mennyi ideig tart mig eszre veheto nem lesz a változás? Esetleg vannak edzesek amik karcsusitjak es nem erositik (szelesitik)?

2021. aug. 22. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Életmódváltás. Én ezt ajánlom. Hogy ez kinek mit takar, az egyénfüggő.

Az én diétám pl egyáltalán nem biztos, hogy neked jó, ezt leginkább saját magadnak kell kitapasztalni a saját igényeid alapján. Függ attól is, hogy milyen okok vezettek a súlyfelesleghez. Általánosságban csak annyi, hogy egyél egészségesebben, kerüld a fehérlisztet, cukrot, és mozogj rendszeresen.

Szóval életmódváltást ajánlok, semmiképp sem kampányszerű időszakos fogyókúrákat.

Hogy mikor lesz látványos, az attól függ mennyi felesleged van, és ahhoz kêpest mennyit fogysz.

Nekem nagyon nagy súlyfeleslegem volt ( 105kg), én fél év után, -20kg-t már észrevettem magamon, nem fájtak annyira a lábaim, és az alakom is más lett, picit kirajzolódott a derekam addigra, vékonyodtak a combjaim, kisebb lett kicsit a hasam, csípőm. Aztán -50-60kg fogyás körül kezdte észrevenni a környezetem is. Először csak ketten, azt hitték rákos vagyok 😐 Később egyre többen gratuláltak , érdeklődtek. Ma már -97kgnál járok, kezdik megszokni. Igaz, aki ismer, de 4-5 éve nem látott, simán elmegy mellettem az utcán😂 Már Csak 8kg plusz van még, de azt is leadom idővel:)

Szóval, hogy mikor lesz észrevehető, az is egyénfüggő.

Egyszer korábban pl 35 kilós feleslegből 18-at fogytam suli alatt, és a kutya se vette észre. Csak a nyáriszünet után, mikorra fogytam még 6- ot.

2021. aug. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én vékony vagyok, alma alkattal, ezen nem lehet változtatni. Soha nem lesz vékony derekam, voltam nagyon sovány, úgy sem sikerült.
2021. aug. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A karcsú derék alkati dolog, nem biztos hogy fogyással vagy bármivel el lehet érni. Jellemzően homokóra, körte testalkatú nőknek van hangsúlyosabb, karcsú dereka. Pl nekem homokóra alakom van. Cserébe viszont elég széles a csípőm, és nagyobb a mellem is. Ezekkel se lehet mit kezdeni egy ponton túl, mert alkati dolgok.
2021. aug. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Sokan kivetetik az alsó lengőbordákat.
2021. aug. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
1. Azta, büszke lehetsz magadra. ez aztan tenyleg sokkolt. Ügyes vagy de tényleg! Igazabol rajtam nincs felesleg 56 kg vagyok 165cm csak annyi hogy hat mellem egyaltalan nincs :D a derekam az hat nem karcsu lol. Aztan a nagy combok, gondolnad hogy a vastag comboktol optikailag vékony a derekam de nem, ezert szeretnek valahogy lefaragni belole
2021. aug. 23. 10:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Genetika, ha zsír van a derekadon abból diétával és sporttal tudsz lefaragni, máshogy nem lehet :(
2021. aug. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Ebben az esetben edzéssel lehet szép formát adni.


Lehet, hogy olyan amit elképzeltél sosem lesz, viszont az izom szép tónust ad.


Nem érdemes hasizomra specifikusan edzeni, tehát ha csak haspréselsz, az szélesít..

Ez nem jelenti azt, hogy sosem kell hasra edzeni.


Kardió, ugrálókötél ami viszi le onnan is rendesen...

Nemkülönben jó erônlétet ad és ruganyossá tesz..

2021. aug. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Xdd a hasprés nem szélesít. Nrm kell általánosítani, valóban van olyan has gyakorlat ami az oldalsó izmokat edzi, de nem mindegyik.

Az ugrókötél is csak akkor karcsúsítja a derekat ha van ott miből fogyni különben ugrálhatsz de nem lesz keskenyebb a derekad :)

2021. aug. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hulahop karikázz
2021. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!