Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen vitaminokat kellene...

Milyen vitaminokat kellene szednem ilyen helyzetben ?

Figyelt kérdés
Kb 100kg között vagyok olyan 25 30kg szeretnek leadni. Nm akarok ilyen fogyókúrás tablettákat szedni meg ilyenek de tudom h vannak vitaminok amiket nm ártana.
2021. okt. 2. 11:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Ohh és 18evas vagyok L
2021. okt. 2. 11:07
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Semmit, ha ragaszkodsz hozzá bármelyik multivitamin megfelel, a fogyásban nincs szerepe.

Egészségesen kell táplálkozni, húsok, sok zöldség, némi gyümölcs, kevés kenyérféle, tészta, rízs, krumpli stb. A vitaminokat első sorban az étkezéssel kell bevinni.

2021. okt. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem feltétlen kell. Ha egészségesen étkezel, akkor valószínűleg nincs rá szükséged, de ahogy előttem is írják, multivitamint szedhetsz. Én például Vitakinges multivitamint szedtem, de szerintem bármilyen patikában megtalálható multivitaminos csomag megfelel. Amúgy hajrá! Én is korodbeli vagyok, eddig már leadtam 30 kilót, ha kell esetleg segítség, tanács, írhatsz ha gondolod. :)
2021. okt. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!