Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek milyen módszer segített...

Kinek milyen módszer segített a hasi és comb elhízás eltüntetésén?

Figyelt kérdés

Tudnátok linkelni videót ha torna volt vagy cikket/nevet ha táplálkozási módszer?


2 szülés után felborult bennem minden és kis étkezéssel is sikerült magamra szedni látványosan sokat.. 63 kiló után most 76al szenvedek. 70kg (első szülés után) még nem volt látványos változás, de a mostani állapot már csúnya. Narancsbőrös huplis combok, laza alhas, jó nadrágok de szoros derékban stb..

Próbálok cukormentesen élni, elliptikus tréner van itthon, de nem látom hatékonynak. Sokat sétálunk is. Viszont két kis gyerek mellett a torna ideje kényes dolog, logisztika kell hozzá.


Kíváncsi vagyok, kinek mi vált be, hátha valamelyiket én is be tudnám építeni az életembe. (Bogyókat, shake-eket még nem ettem-ittam)


2021. okt. 27. 21:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebbet kell, enni, sok zöldség, víz, a mozgás segít a narancsbőrön, de eltűnni nem fog a fogyással sem.
2021. okt. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ennél is kevesebbet? 😄 Nagyjából 1 étkezéssel vagyok egy nap, plusz egy kiegészítő valami. 1 szelet kenyeres szendvics délután. Viszont sok kávé.. Nem eszek sokat, de amit eszek, lehet azzal van a gond. Egy ideig néztem a kalóriákat, az 1000et nem léptem át általában, de az étel maga nem volt diétás.
2021. okt. 27. 22:17
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj el a háziorvosodhoz, és kérj endokrinológiára beutalót.
2021. okt. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

És emellé mennyit mozogsz?

Én ugyanezzel szenvedtem, még a kilók is stimmelnek.

Első körben én az étkezésen változtattam. Napi 1 helyett napi 3x ettem, viszont zöldségeket többnyire, zöldség salik, humusz-répa ilyesmi reggelire. Egy étkezésben volt hús, másik étkezés leves volt többnyire. (pl zöldség leves ebédre, csmell vacsira)


Napi 3-4 liter folyadék, ebből 1 liter zöld tea, 2 liter víz, maradék leves, és erre figyelj oda, látványosan segít a bőrödnek.


Ezeket a kalóriákat szépen kiszamoltam mennyi, majd ezt próbáltam a nap folyamán lemozogni, de még jobb ha többet mozogsz mint amennyit eszel ugyebár. Két gyerek mellett nem olyan egyszerű megoldani de nem lehetetlen!


Nekem hasprés gép van itthon, azon (szépen óvatosan, ha frissen szültél vagy 1 éven belül és fáj akkor még ne csinálj ilyet) fokozatosan emelve a mennyiséget dolgoztam, illetve én a chloe challange videókat csináltam YouTubeon. Volt vagy másfél év, de lement rólam minden. Persze a bőröm a hasamon tropa de végülis visszafogytam.


Türelmesnek kell lenni, kitartónak de ha úgy látod hogy semmi sem segít akkor keress fel egy dokit mert hormonzavar is okozhat ilyet, anyagcsere zavar stb stb.

2021. okt. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Mondhat bárki bármit, ha nem eszel és nem viszel ve kalóriát nem fogsz meghízni, valószínű sok a nasi amit napkozben eszel, úgy hogy észre sem veszed, csak beleeszel ebbe vagy abba, “csipegetsz” gondolom. Nem bántalak csak ez az igazság. Írom ezt pajzsmirigy alul működéssel.

Na mindegy, a napi egy étkezéssel is lehet hízni, többször egyel keveset, csak annyit egyel amivel jól laksz, nem kell telezabalni magadat. A gyereket viheted az edző terembe is, ha az apja nincs. Ha van akkor munka után igen is heti 3x 2,5 orat tudjon már foglalkozni a gyerekekkel…ha nem tud akkor szar embernek szűltél.

Edzés nélkül nehéz lesz deficitet létrehozni…

2021. okt. 28. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

5ös, köszönöm a tanácsaidat és értem is hogy miért fontosak.

Viszont az élet nem ilyen fekete-fehér. 1 gyerek helyett 2 van és apa van ugyan, de este fél 9re ér haza a munkából. Szeret velük lenni, de én terembe se nem megyek 2 gyerekkel, se nem megyek 10kor.


4: a folyadék bevitelen mindenképp kell akkor változtatnom, mert abból igen kevés jut jelenleg. Nehéz lesz, de magamra kell erőltetnem. A Chloe videókat megnézem köszi! :)

2021. okt. 28. 10:00
 7/22 A kérdező kommentje:

Ja, a kérdésre nem válaszoltam. Mozogni főleg sétálni szoktam ovitól függően 2 vagy 1 gyerekkel. Ha elindulunk, akkor egy 4-5km biztosan megvan. Ha sikerül, akkor elliptikus trénert használok, van hogy heti többször de van hogy heti egyszer.. Az nem sok. Szülés utáni tornákat szoktam még, de az sem rendszeres. A séta a legrendszeresebb.

Amúgy 8 hónapja szültem a kissebbet.

2021. okt. 28. 10:03
 8/22 anonim ***** válasza:
30%
Na akkor próbáld ki milyen rendszeresen. Minden nap, ugyanannyit mozogj.
2021. okt. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
33%
Sétával nem fogsz fogyni semmit nem ér… probalj akkor otthoni HIIT edzéseket vegezni, hetvegen pedig eltudsz menni edzeni szombat vasárnap, gondolom apu akkor nem dolgozik. DE nem tudom hány évesek a gyerekek ott a bolcsi és addig mehetsz edzeni napkozben a kicsit viheted magaddal, nagyon sok anyuka így csinálja és senkit nem zavar… jól is neznek ki :)
2021. okt. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%
Kifogás, kifogás hátán.
2021. okt. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!