Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék 75kg-ról...

Hogyan fogyhatnék 75kg-ról 70kg-ra zsirból?

Figyelt kérdés

70kg lenne az ideális súlyom, de 75-nél megállt. most elkezdtem reggel és este kocogni 1órát. nem tudom, hogy igy lesz e eredménye. azt is olvastam,hogy éhgyomorra jó futni mert akkor a szervezet a zsirból nyeri az energiát. ezzel ma akartam próbálkozni, de hanyagoltam mivel úgy éreztem nincs kedvem összeesni az utca közepén. jó ötlet lehet az,hogy egy nap nem csak 2x kocogok 1órán keresztül hanem 3-4x is akár? gyorsabb lenne az eredmény?


a válaszokat előre is köszi!


2010. szept. 3. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Én évekig fogyiztam semmi se volt jó.Akkor átálltam egy rendszerre: déli 12-ig lehet csak szénhidrátot enni, 12 után felejtsd el a szénhidrátokat tészta krumpli rizs cukor kilőve eleve. Délután leves hús zöldség gyümölcs kevés főzelék semmi cukrozott.Nálam sok év után hatott hetek alatt lefolytak a kilók és ez egy életstílus lett mindig megtaláltam a megfelelő recepteket.A szervezettől nem szabad megvonni semmit csak át kell csoportosítani.És délután 6-tól semmit.Sok sikert
2010. szept. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem kell 3-4x futnod.. ez így hatni fog, plusz ne igyál agyoncukrozott üdítőt meg naponta 20 tábla csokit és menni fog:) + az előző hozzászólónak igaza van:)
2010. szept. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sima fehérje diéta csökkentett szénhidráttal.Futás után meg igyál tejsavót,hogy ne izomból fogyj.Kb 1 hónap alatt összehozhatod és a bőröd is feszes marad.
2010. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!