Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 162cm vagyok és 60-61kg,...

162cm vagyok és 60-61kg, szerintetk ez sok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy sportos alkat a zsír több rajtam mint az izom, és úgy érzem hogy kicsit mintha meghíztam volna :(.

A csípőm szélesebb lett, meg ilyenek. Testképzavarom is van szóval nem tudom eldönteni hogy, sok vagyok-e vagy sem mert néha kövérnek, néha meg soványnak látom magam...



2021. nov. 3. 19:34
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Még elmegy, de már ne hízz többet
27 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok. Ha nem érzed magad jól a bőrödben akkor mozogj, de emiatt még ne aggódj.
2021. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni és izmosodni,formálódni fogsz és jól fogod magad érezni a bőrödben.Mikor kicsit többet eszel mert előfordul ez mindenkivel nem kell aggódj hogy megint feljön 1-2 kg
2021. nov. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát igazából attól még formásnak formás vagyok.
2021. nov. 3. 20:12
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
6-8 kg-t simán leadhatnál. Figyelj az étkezésre és kezdj el mozogni. A fogyás 70%-ban az étkezésen múlik.
2021. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:(
2021. nov. 3. 21:16
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se kövér, se sovány nem vagy. A súlyod nagyjából egészséges, ha úgy érzed, néhány kg-ot leadhatsz, meg írod is, hogy nem vagy túl izmos, ezen is javítani lehet. A csípőd szélességét inkább a csontok befolyásolják, ilyen súlynál azért nincs rajta óriási háj, max pár centivel lehetnél keskenyebb.
2021. nov. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 160 cmhez vagyok 60 kg, szintén több a zsír mint az izom. És emiatt nézek ki úgy mint egy hányinger. Fogyni is kellene 5-6 kg zsírt, meg izmosodni.
2021. nov. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen jo parametereket vazol fel meg izom belkul is egy nonek. Ha magad szerint meg formas is vagy akkor nincs mirol beszélni. De kis edzes csodakra kepes az onkeped megjelenesed es kozerzeted alakitasaban. Ha velemenyet szeretnél h nezel ki kuldj képet es mondunk.
2021. nov. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, testalkattól függ, én is annyi vagyok mint te, csak 175 cm, és nem vagyok egyáltalán sovány.
2021. nov. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!