Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le fogytam, most mi lehet a...

Le fogytam, most mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Tavaly húsvétkor, elkezdtem diétázni először csak úgy hogy mindent ettem csak fele annyit mint eddig. 165 cm magas, és 75 kiló voltam akkor a terhesség emután, 30 éves vagyok. Most 53 kiló vagyok, reggelizni soha nem szoktam, ebédelni szoktam, én nem látom azt, hogy vékony lennék, sőt hasam nagynak látom. Egy hónapja hashajtó teát iszom. Mert félek, hogy vissza hízom vagy sokáig marad bennem a kaja és még nagyobb lesz a hasam. Úgy fogytam le, hogy nem használtam semmit, mi lehet velem, mindig meg fogadom, holnap nem iszom meg de nem birom megállni

2022. jan. 5. 15:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia, kérj valakit akiben bízol, hogy objektíven mondja el a véleményét. Ha ő is azt mondja, hogy van felesleg, akkor keezdj el otho súlyzókkal edzeni heti háromszor, egyél annyit, hogy ne fogyj, és ne is hízz. Fehérjéből egyél minimum 80 grammot naponta. Ha ezt betartod a test kompozíciód meg fog változni. A sújzó szerelhető legyenek, és mindíg olyannal csináld amit nehéznek érzel. Húsz huszonöt ismétlés él ne tudj többet csinálni.
2022. jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mindenki a környezetemben azt mondja vékony vagyok, és nehogy fogyni akarjak.
2022. jan. 5. 15:20
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Légyszi ne igyál hashajtó teát és egyéb "varászszereket"


Súly és magasság alapján megfelelő a súlyod ennél tovább nem kell fogynod, amit tehetsz hogy több protein és edzés, egy kis izom jóval látványosabbá fogja tenni a tested.

2022. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Akkor is jó lesz a módszer. Feszesedni fogsz. Formás leszel ruha nélkül is.
2022. jan. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%

Egyértelmű, hogy testképzavar alakult ki benned. Ez a súly és magasság még nem súrolja az anorexia határát, de ha így folytatod, még többet fogysz, és soha nem leszel "elég vékony", legalábbis te nem fogod annak látni magad (tapasztalat, ugyanebben a csónakban eveztem). És hiába fogják mások azt mondani, hogy vékony vagy, te nem fogsz hinni nekik. Addig állj le ezzel, amíg lehet. Ha önállóan nem megy, kérj segítséget!


Igen, és a mozgás se maradjon el. Sportolj valamit, fitten tart, és lelkileg is jobban leszel tőle.

2022. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
A barátnőm is így volt. 52 kiló 161 centi, vékony és zsíros lett. Eddzeni kell, keményen és alakul az. Az alap most jó.
2022. jan. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Minden nap 8 kilométert biciklizem, így járok dolgozni, azt látom sehol nem lóg.
2022. jan. 5. 15:31
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mi a kérdés?

Ha nem lóg oké, ha több kell súlyzós edzés. A bicikli max zsírt és izmot éget, ha deficitben vagy.

2022. jan. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Az volt a kérdés, hogy tudnék leállni a hashajtó teával?
2022. jan. 5. 15:35
 10/21 anonim ***** válasza:
91%

Pont azért írom, váltsd ki edzéssel, az használ is, és nem lesz bűntudatod.

Plusz jót tesz az idegeknek.

2022. jan. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!