Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kcal lehet egy fél...

Hány kcal lehet egy fél pizzatészta?

Figyelt kérdés

hány kalória lehet egy fél bolti pizzatésztában?

ebédre lehet enni egy felet?


2010. szept. 8. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy egy 200 grammos (nagy alakú) pizzatészta 636 kcal, a fele pedig 318 kcal. Én is imádom a pizzát és én is szoktam néha enni még a fogyókúra alatt is. Úgyhogy szerintem egy fél pizzát meg lehet enni reggelire, vagy ebédre, a lényeg, hogy ne vacsorára edd. :)
2010. szept. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy időbe helyezed, hogy mikor lehet enni, meg mikor nem... A fogyás lényege a kalóriadeficit, ha te beviszel 300 kalóriát egy pizzatésztából, akkor az 300 kalória marad, nem ugrál, meg nem meg lejjebb, mert reggel van...
2010. szept. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

akkor nem is olyan vészes..:)

köszönöm szépen :)

2010. szept. 8. 12:37
 4/5 anonim válasza:
63%
Már hogyne számítana, hogy a kalóriát a nap melyik szakában viszed be? Sőt szted az is mindegy, hogy naponta viszel be pl: 1200kcal-t vagy kétnaponta 2400kcalt? Vacsorarára kevéd kalóriát szabad csak bevinni, mert alvás közben lelassúl az enyagcsere...reggel pedig inkább többet, hogy az anyagcsere beinduljon!
2010. szept. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Igen, a 21:19-es hozzászólónak teljes mértékben igaza van! Egyáltalán nem mindegy, hogy a nap egyes szakaszaiban mennyi kalóriát viszel be a szervezetedbe, és hidd el ezt nem kitaláltuk, hanem ez egy köztudott tény... Keress rá google-ben... ;) Szóval edd nyugodtan azt a fél pizzát, de ha lehet, akkor ne vacsorára, mert akkor a legveszélyesebb kalóriák terén! :)
2010. szept. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!