Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akinek nem jött vissza teljese...

Akinek nem jött vissza teljesen az ízlelése covid után, milyen fehérjés termékeket szeret?

Figyelt kérdés

Egy éve voltam covidos, azóta nem jött vissza teljesen az ízlelésem. A legnagyobb problémám, hogy mindne fehérjezdeletnek, sütinek stb az állagát érzem főleg (a tipikus nyulós-rágós-ragadós fajta fehérjeszelet állagot kifejezetten nem szeretem), az ízét egyáltalan nem vagy alig. Legtöbből csak annyit hogy túl édes, tehát a legjobb lenne valami erős ízű, kevésbé édes. Egyetlen ilyen amit eddig próbáltam a myprotein vitalbite citromos izben. Amit szeretek még, azok a nápolyis fehérjék.

Van aki hasonló cipőben van és talált olyan fehérjét vagy szeletet ami neki finom?


2022. jan. 30. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt ne negatívumként fogd fel. Én 10 éve nem érzek ízeket, ami baromi jó, mert képes vagyok mustáros pörkölttől a félig átsült kutyaszarig bármit megenni. Nálad épp itt az ideje, hogy kipróbáld a natúr, ízesítetlen fehérjéket. A legtöbb ember ezekre azt mondja, hogy ihatatlanul rossz az ízük. Viszont cserébe meg olcsóbbak. Én mikor kondiba jártam mindig ilyet vettem. Akkor még lehetett kapni, de szerintem még most is kell lennie.
2022. jan. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Cukrászként nem igazán örülök neki. És nem íztelent akarok enni vagy inni hanem finomat.
2022. jan. 30. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!