Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség, mi motiválhatna?

Segítség, mi motiválhatna?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Elég mélyponton vagyok a diétát illetően mert megállt a fogyás és tudom ez csak átmeneti állapot és ki kell tartanom míg újra látom a változást, de nagyon nagy szükségem lenne most egy kis motivációra! Titeket mi motivál ilyenkor és hogyan lendültök túl az ilyen időszakokon? Köszi a segítséget!

2022. febr. 5. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele, milyen lesz, mikor eléred a célsúlyod, tetszeni fogsz magadnak, és mások is észreveszik a változást és megdicsérik.
2022. febr. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy nem merem magam naponta. Ha tartod a "diétad" és 2x hetente mered magad mindig látsz változást.
2022. febr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Legjobb motiváció: az akaratod.

.

Ha naponta többször méred súlyodat, még kevésbé észrevehető a fogyás.

2022. febr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld el, hogy most feladod, sutba vágod az eredményeidet, és sose fogod megtudni, hogy már csak 2-3 hetet kellett volna várnod, hogy újra elinduljon a fogyás.

Helyette elkezdesz többet enni, kevesebbet mozogni, és 2-3 hét múlva annyira elkeserít, hogy feladtad, hogy bánatodban még többet eszel, kis idő múlva meg többet nyomsz a mérlegen, mint amennyivel elindultál. Elkezded utálni magad, egy vesztes vagy, aki még lefogyni sem képes. Szóval bánatodban még többet eszel.

Hát kinek kell ez?

Pedig majdnem sikerült…csak várni kellett volna pár hetet.

2022. febr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mamura válasza:
100%
Én egy hónapja változtattam az étkezési szokásaimon. Már sokszor feladtam de most nem fogom bárhogyan is alakul. Ez számomra hatalmas kudarc lenne. Egy jó tanács! Váltogasd a napi szénhidrát adagodat és hidd el be fog indulni a fogyás. Pl: hétfőn egyél viszonylag sok szénhidrátot, kedden edd ennek a mennyiségnek a felét, szerdán pedig szinte nullázd le!
2022. febr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#4 Ez velem megtörtént már nemrég!:( Feladtam a diétát és híztam 6 kilót, majd bánatomban még tovább ettem! Ebből akarok kikeveredni. Annyira nehéz ellenállni az ételeknek amikor így szeretek enni...

2022. febr. 5. 15:41
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérhavonta csinálok bikinis képeket meg mérem a körméreteimet. Ilyenkor azokat nyitom meg és elmélázok rajta hogy ha lett annál jobb, leyz ennél is jobb
2022. febr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!