Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1-másfél hónap alatt hogy...

1-másfél hónap alatt hogy fogyjak le legalább 5kg-t?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok 175cm magas és 70kg. Tartósan szeretnék fogyni, ami nem jön vissza (csináltam tojás diétát koplalás volt az egész hirtelen lefogytam aztán visszahiztam) elkezdtem egészségesebben enni, elhagytam a cukrot, a kenseret és a tésztát. Heti 1x táncolok és heti 4x van tesi órám hétvégente 1x eltudok menni futni, ennyi tudok mozogni tanulás mellett. Ha eszek is kenyeret néha, az is teljes kiőrlésű. Ha valaki tud olyan diétát amit próbált és biztosan,tartósan fogyott kérem írja le az étrendet. Nagy segítség lenne egy minta.
2022. febr. 5. 15:27
 1/7 anonim válasza:
100%
Számold a kalóriákat. Vegyél egy mérleget ha nincs. Csinálj pl egy 500 deficitet, úgy biztosan fogyni fogsz. Neten fent van minden kaja kalóriaértéke. Mindegy mit eszel, kalória a lényeg csak. De ha fehérjés kajákat eszel valamivel többet is ehetsz, mivel a fehérjékből több ég el a szervezetben mint pl szénhidrát
2022. febr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Nehogy elkezd a kalóriát számolni, mert azt a Coca-Cola cég találta ki, hogy minden kalória egyforma és csak számolni kell őket, különben mindegy mit eszel iszol: kólát vagy salátát. A rostos ételekben hiába van adott kalória, mert lehet, hogy csak a fele tud felszívódni, míg egy cukrozott szénsavas italból mind felszívódik. Inkább hallgass a bácsira, majd ő lefogyaszt téged, ne félj: https://www.youtube.com/watch?v=EpRrD58Ah3Q (feliratos film)
2022. febr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy kg leadasahoz kb 8000 kcal deficit kell. 5 kilóhoz tehát 40000.

Egyel annyival kevesebbet, hogy 1-1.5 hónap alatt 40000 kcal deficited keletkezzen.

2022. febr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Nem minden a kcal. Nekem 1900 körül van a kcal szükségem és ilyen 2000-2200 körül eszek egy nap és FOGYOK.
2022. febr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

2

Szuper a videó, köszönöm!

2022. febr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#2 Ez a 2. kérdés ahol látom ugyanezt a választ betűre pontosan -_-
2022. febr. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Napi 1300 kcal eszek. Remélem látszik majd az eredmény
2022. febr. 6. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!