Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fehérje forrást ajánlot...

Milyen fehérje forrást ajánlotok? Étrend kiegészítőre gondolok, ami ár-érték arányban jó.

Figyelt kérdés

Olyant szeretnék, amiben van fehérje nyilván, illetve egyéb vitamin, rost stb.

(Azért kell, mert nem nagyon szokott összejönni a napi fehérje, ezért arra gondoltam, hogy amelyik napokon nem jön össze, arra tökéletes lenne egy ilyen kiegészítő.


Gondolkodtam a myprotein oldalról rendelek egy egyszerű fehérje port.


Vagy van spirulina por, ennek is magas a fehérje tartalma.


De még annyi más választás is van ezeken kívül is.


2022. febr. 15. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Én myproteint szoktam rendelni mert 40 százalékos akciós napokon ami mindig havi 2szer van az ára verhetetlen. És vannak steviás wheyek, ami kulon jo mert más édesítőszereket nehezebben bírok. Viszont ha eròsebb ízeket szeretsz akkor az mp nem való, ennek is van, de enyhébb aromaíze van mint pl a biotechnek


Ha kezdő vagy és ehetsz tejet akkor a szimpla tejsavó a legjobb, legolcsóbb. Azért bárhonnan rendelsz, nézz ősszetevőslistát vannak márkák amik teleteszik adalékokkal és csak 70 gramm a fehérje 100 grammban

2022. febr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nézem az összetevőket, ezért elsősorban nem az íze a lényeges, hanem inkább, hogy jó legyen a termék maga.

De így sem nagyon tudom, hogy melyik lenne jó.

Annyi féle termék van, hogy az valami hihetetlen.

Ahogy olvasom azt vettem ki, hogy aki fogyni akar, neki lassú felszívódású fehérje érdemes.

2022. febr. 15. 13:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Biotech iso whey zero jött be, de nekem az volt az elsődleges szempont, hogy gluténmentes és laktózmentes legyen, mert a pajzsmirigy betegségem miatt ilyen diétát is tartok. Ez nekem árban is megfelel, és az íze is finom.
2022. febr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kezdő szinten teljesen mindegy hogy milyen fehérje, az állati egy fokkal jobb mint a növényi. De a lénysg fogyás és izomépítés szempontjából is hkgy a napi bevitel meglegyen kcalból és fehérjéből. Onnan tényleg mindegy
2022. febr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Értem.

Kár hogy van rendelési ktg is...


Egyébként napi 250-300gramm zöldség szerintetek jó?

2022. febr. 15. 15:12
 6/10 anonim ***** válasza:

A magyar dietetikusok szövetsége 15 dekát ajánl minden etkezéshez

De szerintem a 25-30 deka amit irsz, boven tobb mint a magyar átlag

2022. febr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nutriversumos fehérjèk is jók
2022. febr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mindenhol van rendelési költség. De elárulom, hogy a 6 ezer forintos protein a 40 százalékos napon is 4 ezer alatt van kb 3600. Ha fél kilót rendelsz és semmi mást, csak ennyi a teljes rendelés (ezt kétlem) akkor csomagpontra elviszik 1200ért. Összesen 4800 ft. Biotechen 4490 a 454 gramm

Így is megéri

2022. febr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én most a puregoldtól rendeltem , ott akció nélkül hatezer párszáz Ft /kg.
2022. febr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én régebben a nutriversumtól rendeltem, azt nem tudom ajánlani, nem bírta a gyomrom.
2022. febr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!