Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Körte alkatúaknál ez hogy van?

Körte alkatúaknál ez hogy van?

Figyelt kérdés

Miért van az,hogy a körte alkatúaknak gyönyörű szép vékony és formás a karjuk, és a hasukon sincs semmi fölösleg, közben a lábuk helyén pedig két "fatörzs" van?

én meg itt küzdök a homokóra alkatommal :(


2010. szept. 12. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Két típus van, a körte és az alma. Az alma a mellére, hasára, kezére hízik, a körte fenékre, combra.Ez genetika. Sajnos a második hátránya a narancsbőr és hogy nehezebb belőle fogyni. Viszont szerintem kevésbé rossz esztétikailag, mert egy vastag comb vagy nagyobb fenék kevésbé csúnya, mint egy nagy has és egy hájas kéz lapos fenékkel. Ha homokóra alakod van, azt hiszem az a tökéletes. Tudod: 90, 60, 90. Ha szeretnél fogyni, a neten találsz sok gyakorlatot, amik ezeken a területeken égetik a zsírt és feszesítik a bőrt.Guggolás, lábemelések, futás, spinning, bicikli..ezek mind a körte típusnak jók.
2010. szept. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

Létező jelenség.Amikor először láttam ilyet,nem akartam hinni a szememnek.A lánynak kockás hasa volt,még ér is volt rajta olyan szálkás volt,kerek vállak,vékony izmos karok.

A combja meg fedett,hájaskás,enyhén narancsbőrös.Furcsa volt a kontraszt,már csak azért is,mert nálam szálkásításnál a combom eresedik le először.

2010. szept. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én szenvedek a karjaimmal... nem tud karra valaki vmi jó gyakorlatot? tudom,hogy nincs lokális zsírégetés, de akkor is onnan nem fogyok soha...:(
2010. szept. 12. 15:57
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

De ahogy írtad is,a fölösleges zsír a szénhidrát és testzsír csökkentéstől fog távozni.

2010. szept. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem ez a két alak van, én pl egyikbe sem tartozom, ha hízok, arányosan hízok, ha fogyok szintén arányosan.

Ezzel szemben tesóm leadott 6 kg-ot és felül úgy néz ki, mint egy göthös, melle nulla vastag szivacsos melltartó nélkül, alul viszont még mindig széles a csípője és van egy kis kötényhasa. Ha tovább fogyna úgy nézne ki, mint egy gnóm.

2012. márc. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!