Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék 17éves lány...

Fogyni szeretnék 17éves lány vagyok 62kg jelenleg 161cm magam Kérnek szépen egy étrendet?

Figyelt kérdés
2022. márc. 26. 20:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
6%
Reggel két banán. Délben egy tányér leves. Este pedig egy alma, vagy narancs. De nem is is. Szívesen.
2022. márc. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Etrend pl.:


[link]


Mint tudjuk, hogy fogyj mozogni is szukseges igy ot ajanlom:


[link]


Eleg egy 30 perces vidijet egy nap megcsinalnod, es ne felejts el sok vizet is inni.


Hajra, csak okosan es turelmesen.

2022. márc. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Kérni azt tudnak...
2022. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne konkrét étrendet keress, hanem kezdj el kalóriát számolni. Mivel ugye akkor tudsz fogyni, ha több kalóriát égetsz el, mint amennyit beviszel. Szóval a legegyszerűbben akkor tudod ezt elérni, ha kevesebb ételt eszel, amit a kalóriaszámlálással a legegyszerűbb nyomon követni. Kalkulátorok segítségével kitudod számolni, hogy heti kb. fél kg fogyáshoz mennyi kalóriát kéne enned naponta. Azt pedig tudod követni kalóriaszámlálós appokkal (pl. kalóriabázis). Persze konkrét étrenddel is lehet fogyni, de szerintem hosszútávon nem tartható. Mármint na, tisztában kell lenni azzal, hogy még is hogyan lehet fogyni, hogy még is mikor lesz sikeres a fogyás. A fogyás pedig akkor lesz sikeres, ha kalóriadeficitben vagy. Ezt konkrét étrenddel is elérheted, de attól még ezzel legyél tisztában, hogy ez a kalóriákon múlik.
2022. márc. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Számolj kalóriát és szénhidrátot, ezek a legfontosabbak. Kb 1400 kcal neked az ideális, amikor edzés nap van akkor lehet 1600 kcal. Szénhidrátot tarts 100-120 g/napon.

2022. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Szia! Mint a többiek, ajánlanám hogy számolj kalóriákat. Célozz meg egy 1400-1500 körülit, és sétálj 4 órát hetente. A kalória számlálás egyszerűbb ha csinálsz egy Excel táblázatot a beírt adatokkal, és csak azt kell beírnod hogy hány grammot ettél a dolgokból, és magától kiszámolja az hány kalória és mennyi az összes. Nekem már van ilyen, szívesen elküldöm illetve elmagyarázom hogy kell kibővíteni.

18 éves lány vagyok és kb a te magasságod, így eddig 54kg ra fogytam le.

2022. márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Illetve plusz étrend:

Reggeli: Banán shake 1 banánból egy kis tejből, esetleg egy kis protein porból.

Uzsi: 1 Tükörtojás

Ebéd : Grillezett fűszeres csirkemell (vidi hogy kell finomra megcsinálni: [link] 1:35)

) paradicsomos paprikás hagymás salátával, és egy kis karamellizált

hagymával, esetleg krumplival

Uzsi: Tojásos rizs , vagy párolt zöldségek

Este: én egy kis pirítósra szoktam tonhalat tenni, vagy ha kevés maradék kalóriád van akkor tonhalas salátát eszek.

Nyilván ezeket meg lehet úgy is csinálni, hogy 3000kcal legyen, szóval olyan mennyiségben kell hogy 1500 legyen.


Emellett ajánlanám még a lencselevest, mert a lencse nagyon jó protein. Ha cravinged van, akkor a sima nem vajazott popcorn sem olyan sok kalória. Fontos megjegyeznem még, hogy mindenképpen, egyél 1500 körül, az alatt ne. Még fejlődsz, és fontos a szervezetednek hogy kapjon elég tápanyagot. Privátban keress bármikor!

2022. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

Reggeli: zabkása (25g tk zabpehely + 1 kisdobozos joghurt + 50g gyümölcs + ½ kávéskanál fahéj.


Tízórai: 100g gyümölcs + 2 szem háztartási keksz


Ebéd: 150g csirkehús + 250g párolt zöldbab


Uzsonna: 25g földimogyoró


Vacsora: 50g zsírszegény sajt + 50g sovány sonka + 150g nyers zöldség(piros kaliforniai paprika, kígyóuborka)


Jó étvágyat!

2022. márc. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8 vagyok

Reggeli felváltható: 2db tojás + 1 szelet tk toast kenyér + 100g nyers zöldség


Ebéd felváltható hallal vagy pulykával és másfajta zöldséggel.


Uzsonna felváltható másfajta olajos magvakkal.


Vacsora felváltható zsírszegény túróval a zöldségek mellé.


Tízórai maradjon gyümölcs, esetleg a keksz helyett 150g lehet, de ha banánt vagy szőlőt eszel, akkor 100g magában, keksz nélkül.

2022. márc. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
Reggelire a banán tej kombó nem a legszerencsésebb, megdobja a vércukrot és hamar lesz éhes utána az ember. Lassú ch kell reggel, szóval inkább banános zabkása.
2022. márc. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!