Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Más is jobban kívánja a...

Más is jobban kívánja a csokit, ha eszkk egy kockával?

Figyelt kérdés

Szeretem a csokit és néha bekapok egy kockával. Viszont utána csak arra tudok gondolni, hogy csokit szeretnék enni.


Így azon gondolkozom, hogy inkább az egy-egy kockát is elhagyom, mert utána csak sóvárgok.


Ti is tapasztalatok hasonlót? Ti milyen megoldást találtatok?


2022. ápr. 3. 07:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Pont ezért hagytam el teljesen. Úgy nem is érdekel, hogy egyek.
2022. ápr. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak ezzel így. Nekem az lett a megoldás, hogy a munkahelyemen eszem azt az egy kockát, ebéd után, és nincs nálam több. Ha tudom, hogy nincsen több úgyse, nem érzek hajthatatlan vágyat, hogy egyek még. Ráadásul pár év ilyen "gyakorlás" után már otthon is tudok csak 1 kockát enni.
2022. ápr. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Én azért eszem meg az egészet :-P Egy kocka... ahgyjad már :-D
2022. ápr. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Sose ettem még csak egy kockát, vagy csak egy falatot csokiból. Vagy az egész csokiszelet, vagy legalább egy fél tábla.

Ez is ilyen cukor függőség igazából, kb a mindennapi élet drogja.

Én úgy oldom meg, hogy csoki, vagy bármilyen más édes nasi helyett kávét, energiatalt, teát, szörpöt iszok, ezekben nekem van annyi cukor, hogy kielégítsem a cukor utáni vágyamat.

Egy energiatalban pl 25 gramm szénhidrát van, a kedven csokimban 30. De a csokit 5 perc alatt megeszem, míg az energiaitalt 2-3 óráig is iszom, fokozatosan.

2022. ápr. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Minel tobb edeset eszel, a szervezeted annal jobban kivanja az edes izt. Ordogi kor

Ket hetig kell kibirni es utana megszunik az edesseg utani sovargas

2022. ápr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Már több, mint 1 éve nem eszem csokikat úgy, ahogy előtte. Alapból nincs sóvárgás, csak miután csokit ettem.


Megnyugtató, hogy nem vagyok egyedül a problémámmal. Egyébként fél tábla csoki valószínűleg már elég lenne nekem is, de nem fér bele a kalóriakeretembe.

2022. ápr. 3. 12:52
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért csinálom azt, hogy havi 1x megengedem magamnak, hogy egész nap csak nasit egyek.

Havi 1x nem lesz semmi baj belőle, máskor meg egyáltalán nem eszek édességet.

2022. ápr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól hogy te eszel, én még nem kívánom jobban.
2022. ápr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A kérdésben elütöttem az i-t és k lett belőle.. :D Ott vannak egymás mellett. Szóval nem az volt a kérdés, amire válaszoltál. De köszi a hozzájárulást.
2022. ápr. 6. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!