Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Refluxos vagyok. Éjszaka...

Refluxos vagyok. Éjszaka sokszor arra ebredek hogy kohogok de nem jon fel sav, szedek vernyomas csokkentot lehet attol is kohogni?

Figyelt kérdés
Ejszakai kohoges

2022. ápr. 19. 07:32
 1/8 anonim válasza:
100%
Elofordulhat hogy fel nem jon viszont a nyelocsobe valamennyire eljut es marja. Probald ki azt hogy kicsit felparnazod a fejed.
2022. ápr. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Refluxnál nem mindig van gyomortáji probléma érzése, se savas íz, marás; nagyon gyakori, hogy csak sima köhögés, torokfájás kíséri.
2022. ápr. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én Gelbra-t szedek, ez egy savlekötő gyógyszer, kicsit segít.
2022. ápr. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Utolso te is kohogsz ejjel es arra szeded?

2022. ápr. 19. 10:02
 5/8 anonim ***** válasza:
A lefekvés előtt 3-4 órával már nem ajánlott enni.
2022. ápr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Legyen magasabban a fejed.

Apukámnak volt ilyen, mint neked. Magasabb párnára váltott és megszűnt neki a probléma.

2022. ápr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Próbáld ki a Salvus vizet. Én is savas vagyok de nem szedek rá gyógyszert. Pár hónapig napi 2 szer ittam de most már napi 1 dl iszok vacsora előtt kb 1 órával, de közben is meg lehet inni kortyonként. Fura íze van a döglött halhoz szokták hasonlítani, de ha kicsit lehűtöd nem annyira érződik hidegen. Nekem nagyon bevált, igaz én nem köhögtem hanem sokszor telítettnek éreztem a gyomrom, kicsit égett is meg hányingerem volt.
2022. ápr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3#-as vagyok. Én éjjel nem kelek fel erre, csak ritkán. Viszont nappal köhögök kb. 40 éve. Gelbra-val kicsit kevesebbet, kevésbé görcsösen. De tán majd most a pszichoterápia (EMDR) megszabadít!
2022. ápr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!