Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért puffad fel a hasam,ha...

Miért puffad fel a hasam,ha eszek valamit?

Figyelt kérdés

Reggel egész lapos a hasam, de amint eszek valamit,rögtön úgy nézek ki mint aki terhes....

Igyekszem.figyelni az étkezésemre, nem vagyok vékony(160 cm,62kg), nem baj ha lemenne pár kg. De ha még így is marad, csak a hasam ne lenne ilyen..

Hagyjam el teljesen a kenyeret?

Teljesen fehérliszteset már nem.is eszek.


2022. jún. 13. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Tudom, hogy most ez a divat, de hirtelen nem mindenért a fehér kenyér és a porcukor a felelős. Százezer egyéb faktor miatt alakulhat ki esetedben puffadás. Amennyiben a panasz nem múlik el egy-két héten belül, úgy fordulj gasztroenterológushoz.
2022. jún. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Hogy lenne reggel lapos a hasad, mikor azt írod, nem vagy vékony 😀 A másik meg az, hogy 1000x elugattam, nincs olyan, hogy lapos has! Hasa mindenkinek van, vagy kicsi vagy nagy, de nincs olyan, hogy lapos! Ezt csak a média hangoztatja.
2022. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
2 nekem volt hogy konkrétan homorú volt. Mármint befelé.
2022. jún. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Homorú az agyad 😃
2022. jún. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Jaj, nem is néztem, hogy egypipás vagy. Kár beléd a válasz.
2022. jún. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Menj el gasztroenterológushoz, és addig is egyél mindent.


Ezek oka lehet, nekem pl a búzaliszt okozza, de a laktózra is biztosan érzékeny vagyok (ezt nem vizsgáltattam), ám lehet a puffasztó gyümölcs, ezer dolog.


A lapos has meg, hagyjuk már. Reggel, üresen persze, hogy laposabb (mindenkinek az).

2022. jún. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet allergia is, vannak olyan ételek is amik puffasztanak, nézz utána!

Én pl tej allergiás vagyok és a tej puffaszt és sokat is kell fingani jó büdöset :D de komolyan :(((

2022. jún. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!