Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni de a munkám...

Szeretnék fogyni de a munkám miatt 23 H után tudok csak vacsorázni. Éhes vagyok mit ajánlotok miket kéne ennem?

Figyelt kérdés
2022. jún. 15. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Nem értem a kérdést. Mit kéne enned vacsorára? Vagy mit kéne enned minden nap? Egyik kérdésre sem lehet válaszolni.

Fogyás szempontjából a kalóriadeficit számít, a konkrét számok, a konkrét matek. Egészségügyi szempontból természetesen nagyon is számít, hogy mit eszel, de fogyás szempontjából csak a mennyiség számít, csak a kalória. Szerintem olvasd el ezt a cikket, és ha van még kérdés ezután is, akkor írj:

[link]

2022. jún. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

1: Tényleg értelmes ez a cikk, de akkora szar ez a weboldal, hogy arra szavak nincsenek. Nem néz ki sehogy, ötmondatonként reklám, ráadásul keto reklám és ami igazán bosszantó, hogy random szavak menüben, fejlécben nincsenek lefordítva.


Értem én, hogy te ebből akarsz kattintást és ezzel bevételt szerezni, de ehhez esetleg egy kicsit több energiát kellene az oldalba is tenni, meg a válaszaidba is, mert azok meg copypaste-tel készülnek.

2022. jún. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen 23 óra után vacsorázok és fogytam 5 kgt.Nő vagyok és a párom is akkor vacsorázik.Ő nem fogyózik,ugyanazokat ettük (tehát nem fogyis vacsit).Tudtam,hogy ez kb általában 6-800 kcal,ezért igyekeztem napközben max 1000-et enni.
2022. jún. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik barátom éjszakai szórakozóhelyet vezet és rendszeresen éjfél után vacsorázik. Mégis kisportolt, lapos hasa van. Nem az számít hánykor eszel, hanem h az össz kalóriabeviteled rendben legyen.
2022. jún. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!