Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bulímiával korházban?

Bulímiával korházban?

Figyelt kérdés

Ezzel a beteggel kerülhetünk korházba?

És hogy kezelik őket?

Minden érdekelne még ha anorexiához köthető is!



2022. szept. 27. 00:06
 1/5 anonim válasza:
82%
Azt fontos tudni hogy A koplalás következtében drasztikus eltérések jelentkezhetnek, sérülhet a szív, a bőr, hirtelen szívhalál léphet fel, a hányások miatt nem egyszer gyomorvérzés is kialakulhat, felborulhat az anyagcsere, a szervezet sóháztartása. a fiatalok esetében családterápia. Másodlagosan a bulimiásoknál a hányások csökkentésére alkalmazhatunk hangulatjavító szereket. Az anorexia gyakran párosul depresszióval, emiatt indokolt a hangulatjavító gyógyszerek alkalmazása, az étvágyfokozás céljából adott szerek használata pedig fokozza a páciensek ellenálló-képességét és erősíti az immunrendszerüket.
2022. szept. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Én kb 10 éve voltam emiatt kórházban. Elvégeztek mindenféle tesztet. Pszichológussal kellett beszélni, akit az jobban foglalkoztatott hogy miért nem élek nemi életet. Nagyon ki akart erőltetni egy vallomást hogy leszbikus vagyok. Egyetlen egyszer tért ki étkezéssel kapcsolatos témákra :

-szokott meleg ételt enni?

- nem, mert megvárom amíg kihül. Hideget eszek.

- akkor nem eszik főtt ételt??!!!

- eszek főtt ételt, hidegen

Nem értette meg a barom állatja, hogy a meleg étel az a hőfokot jelenti, a főtt étel lehet hideg is.

2022. szept. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó!


Miért ettél csak hideget?

2022. szept. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Normális esetben foglalkoznak veled - a valóság meg az, hogy kb leszrják.


Nincs ott egy ápoló, hogy figyeljen étkezés után (kellene - 2 órán keresztül nem mehetnél ki mosdóba, vagy csak nyitott ajtónál, hogy ne hányhass vagy mozoghass pl), magyarul eszel, aztán azt csinálsz, amit akarsz.


Megéri? Amikor benne vagy, úgy érzed meg, valójában viszont egyáltalán nem.


10 éven keresztül voltam bulimiás (kisebb-nagyobb megszakításokkal). Azt nem nevezem életnek, csak egy merő stressznek, hogy na, mikor zabálhatok és hányhatok végre?

Vagy amikor nem tudtam valami miatt mosdóba menni, ingerült hlypitsa voltam mindenkivel, vagy épp bőgtem.


Végül 35 kilósan majdnem meghaltam.

2022. szept. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es, ez mind szép, gyönyörűen kimásolt tankönyvi bullsht. a valóságban megkapod a gyógyszereket aztán csókolom.

A pszichiáter nem is foglalkozik veled, vagy a nemi életedet próbálja kivesézni (miért nincs barátom? Miért nem szexelek? Közöd, bmeg?), vagy a kajadolgokat erőlteti, és full nem érdekli, hogy miért! csinálod magaddal ezt.

2022. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!