Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen egészséges fogyókúrába...

Milyen egészséges fogyókúrába illeszthető ételek vannak, amiket megvehetek reggelente készen?

Figyelt kérdés

Rendelni nem akarok, nem fogok kiadni 4000ft-ot napi szinten. Főzni csak néha van időm amikor időben hazaérek a munkából, de az is heti 1x, max 2x. Így nehéz tartani az étrendet, nem is sikerül. Reggel útközben beugrani a boltba még lenne időm, veszek par darab teljes kiőrlésű kiflit, mellé egy kefírt, stb.. ezt már kicsit unom. :D

Szóval tudtok ilyen dolgokat felsorolni amiket még megvehetek reggelente?

Előre főzni nem akarok, nem fogom tárolgatni a kaját 1 hétre előre, mert SZERINTEM undorító.


25/F


2022. okt. 23. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Fornetis tökmagos pogi :-) én azt ki nem hagynám. És még mielőtt itt valaki cseszekedne velem, igen, lefogytam! És igen, ettem tökmagos pogit regelente 3 darabot. Igen, semmi bajom nem lett. Sőt, még csak fel sem puffasztott, mint egyébb máshol vásárolt reggelire szánt vackok. És ezzel nem a céget reklámozom, hanem azt írom, amit tapasztaltam.
2022. okt. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Minden etel egeszseges, kell a szervezetnek. Egyel kevesebbet es csa. (Csak egy buta pelda: ha meg birnal enni 1 szelet kenyeret, edd meg a 3/4- et.) En igy fogytam.
2022. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

veszel egy kiló kenyeret, egy csomag akciós sonkát, egy humuszt vagy sajtrkémet és zöldségt.

másnap reggel otthon van minden egy szendvicshez

2022. okt. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
pontosítás: teljes kiőrlésű kenyeret
2022. okt. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
3 as A hamu nem is maradhatna ki 😂 A tócsnit kifelejtetted.
2022. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

Veszel pékárut, vajat, sajtot, valamilyen felvágottat, zöldséget és voilá. Megvan a napi reggelid, ami fixen egészségesebb lesz, mint a készen vett cuccok.


5-ös, egyébként a hummusz pl tök oké, amikor már eleged van a szalámiból, vagy nyáron nem vihetsz párizsit a dögmeleg miatt. Nem kell gúnyolódni.

2022. okt. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!