Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez "sok" a mai napra?

Ez "sok" a mai napra?

Figyelt kérdés

Egy szelet fehér kenyér vajjal, túrista szalamival ( 3 szelet) kenyér héj nélkül + 1 cls hell. (9.00)


15.20-kor pékségből a baconos kifli + 2 cls hell.



#hízás #fogyni #Indokolatlan hízás
2022. nov. 15. 16:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Kevés és szar is.

Ennek az lesz az eredménye hogy gagy ma éjjel vagy holnap bezabálsz kb 4 napnyi kaját.


Konkrétan nincsen értékes része az ételeknek. Az egyetlen értékelhető dolog a baconos kiflibol a bacon, legalabb kis normális zsírt beviszel.

Amúgy rosszfajta szénhidrát tranzlszzsír, kevés is, vitamin semmi.


Szóval nem sok. Nem kevés. Csak szar.


Amúgy magasság, nem, súly és fittségi szint nélkül nem lehet megállapítani még pusztán a mennyiség alapján sem hoyg sok e

A szelet, stb meg nem mennyiség. Eg, szelet kenyérben lehet 71 vagy 290 kaloria is

2022. nov. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Mégis azt mondják sokat eszek és azért vagyok kövér.


Reggelire hellt iszok kettöt ebbe tudom sok a szémhidrát, ebédelni nem.szoktam és vacsorára eszek talán egy vagy két szelet kenyeret.

2022. nov. 15. 16:48
 3/28 anonim ***** válasza:
82%

Azt ne mondd, hogy lényegében egész nap ettél 1 szelet kenyeret és egy baconos kiflit... Ez rettentően kevés, a minőségről nem is beszélve.

Lényegében a szükséges 1200 kalória sincs meg egy napra, a szervezeted védekező üzemmódba kapcsolt. Ebben a videóban tökéletesen elmagyarázza miről van szó, nincs kedvem ódákat írni erről ha nem haragszol: https://www.youtube.com/watch?v=VZYHxPxoA34


A fogyás tekintetében az is segíteni, ha nem innád ezt a sok cukros szart nap mint nap. Ha lehet tudni, elárulod a magasságod és a súlyod? Van egy érzésem, hogy nem komoly túlsúlyról beszélünk hanem testképzavarról.

2022. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

De ennyit ettem ma és a többi nap sincs másképp. Inni itthon még teát vagy szörpöt iszok persze ebbe szintén ott a cukor.


Nincs testképzavar ez komoly túlsúly: 146 cmhez immár 80 kg... 78 kg voltam eddig nem tudom honnan a + 2 kg mikor még tornáztam is az elmúlt hetekben.


Akkora a hasam, mint egy 6 hónapos terhes nőnek.

2022. nov. 15. 16:56
 5/28 anonim ***** válasza:
91%

Szóval folyamatosan cukrot iszol, aztán megküldöd még egy kis egyszerű szénhidráttal, majd leszorítot az egészet egy kis bacon zsírral. Fuhh.

Ne haragudj, de én nem csodálom, hogy el vagy hízva.

Csak kb becsülgettem, amit írtál. Nagyságrendileg 1700-2000 kcal, plusz a többi cukros lötty (tea, szörp). Nyilván függ attól, hogy mennyire iszod cukrosan a teát, töményen a szörpöt, plusz összesen mennyit iszol ezekből. De ha saccolnom kéne, ez még minimum 500 kcal (onnan indultam, hogy másfél, két liter folyadékot azért a legtöbben megisznak, és hogy körülbelül mennyire cukrosak az átlag üdítők. Nyilván csak becslés, de mivel kb semmit nem mértél le normális mértékegységekkel, így ez van).

Szóval ez saccra 2100-2500+ kcal, attól függően, hogy mik a pontos adatok. 0 vitamin, minimális rost, a fehérje is szánalmasan kevés... Összességében a szervezeted éhezik, mert nem kapja meg a tápanyagokat, amire szüksége van, miközben rengeteg kalóriát viszel be.

2022. nov. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Lófaxt nem eszel, és amit igen, az is szemét. Normális étrend nélkül ne várj eredményt
2022. nov. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
42%
Kamu kérdés. Ne etessétek a trollt.
2022. nov. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Örülök ha neked ez kamu kérdés kedves utolsó. Elárulod nekem is h mitől kamu?
2022. nov. 15. 17:56
 9/28 A kérdező kommentje:
Kalóriabázis szerint nagyon nem 2500 kalória amit te itt össze írkálsz.
2022. nov. 15. 17:57
 10/28 anonim ***** válasza:
89%
turista
2022. nov. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!