Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le ha pukkadasig...

Hogy fogyjak le ha pukkadasig szeretem magam enni?

Figyelt kérdés

2022. nov. 23. 11:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Először edd magad pukkadásig nyers káposztalevéllel, aztán ehetsz, amit még akarsz.
2022. nov. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Kösz azt azért nem xd
2022. nov. 23. 11:24
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Pedig nem mond hülyeséget az első (jó nem pont épp nyers káposztalevél), legyen minél nagyobb részén a tányérodnak zöldség és/vagy alacsony kalóriatartalmú, de nagyobb térfogatú étel (azért ez legegyszerűbben tényleg a zöldség), és azzal jobban eltelíted magad.
2022. nov. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha kalóriadeficitben vagy, akkor hiába eszed magad pukkadásig, fogyni fogsz. Az más kérdés, hogy aki naponta többször eszi magát pukkadásig, annál nem reális, hogy kalóriadeficitben tud maradni. Ilyen esetben célszerű realizálni, hogy felnőtt vagy, és a gyerekes szokásosokon időnként érdemes változtatni.
2022. nov. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
46%
Sok sporttal. Egy időben minden nap bicikliztem 2-3 órát. Minden nap megettem mellé egy doboz fagyit és még így is rohadt gyorsan fogytam. Meg ki is combosodtam.
2022. nov. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne zabáld magad pukkadásig és egyél egészséges kajákat. A semmitől nem fogsz lefogyni, azt ne várd.
2022. nov. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
6. Pedig a semmitől nagyon durván le lehet fogyni (bocs 😜)
2022. nov. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Először alakíts ki egy egészségesebb viszonyt az étellel.
2022. nov. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél a pennyben palota salátát (ez elég nagy adag, 150 g, de csak 42 kalória). Saláták van benne, répa meg kukorica. De több zacskoval vegyél. Aztán ha radjön az érzés, hogy pukkadasig akarod enni magad, ha kéznél van a saláta, egész nyugodtan megteheted.
2022. nov. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%
El kell dönteni melyik a fontosabb. A tested vagy az a pár percig tartó öröm ameddig tele vagy. Én már döntöttem. Hogyha a tested mellett döntesz az első eredmények láttán már átkozni fogod magadat, hogy miért vártál eddig, bele fogsz gondolni, hogy egy éve már elkezdted volna, már kész lennél. Fiatalon lehet gyorsan fogyni és ilyenkor még a bőröd is tudja követni, nem leszel ráncos.
2022. nov. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!