Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kocsonya hízlal?

Kocsonya hízlal?

Figyelt kérdés

2022. dec. 19. 19:42
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
40 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
A kalóriatöbblet hízlal, nem egyik vagy másik étel. Ez 2022-ben még tényleg nem világos?
2022. dec. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%

BÁRMIT ehetsz, míg a kalóriakereteden belül vagy. Bár tudom, hogy ezt egyeseknek valamilyen okból nehéz felfogni.

Én pl idén eddig 3x főztem (és kb 10-12-szer ettem) kocsonyát, mégis fogytam.

2022. dec. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Mennyiségtöl meg a kalóriakeretedtöl függöen igen - nem - semleges
2022. dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
21%
1. Muszáj minden válaszodban gúnyolódni, anélkül már le sem tudsz írni információt? Szegényes egy lelked lehet, ha ezt itt éled ki. Ha meg nem tudsz frusztráció-kiélés nélkül másoknak segíteni, akkor talán jobb, ha semmit nem írsz, mert ez elég visszataszító.
2022. dec. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
16%
Nem hizlal, mert nem eszem meg.
2022. dec. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%
Igazán nem akarom az egyest védelmezni de tökéletesen igaza van. Szerintem attól sikerült egy kicsit hangsúlyozottabbra a mondandója, hogy legalább az 1000. ilyen kérdés és 1000 le lett írva: a kalória deficit a lényeg.
2022. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
24%

6. Abszolút igaza van, és abban is, hogy mindenki igazán utánanézhetne legalább ennek, mielőtt itt kérdést tesz fel. De az emberek kényelmesek, gyors kérdés, gyors infó. :)

Én csak azt nem értem, hogy miért kell mindenkit kigúnyolni, mert minden kérdésnél ezt teszi. Itt még nem is olyan nagy dolog, de van, amikor ez akár pont az ellenkezőjét okozhatja, mint az eredeti szándék, vagyis a kérdező besértődik, és sose fogadja meg a tanácsot vagy nem is figyel az eredeti mondandóra (ami egyébként értékes), így a jótanács elvész az éterben. Ugyanennyi energiába kerül normálisan válaszolni, még ha 1000x is kell leírni.

Képzelj el egy dietetikust, akihez mondjuk naponta élőben érkeznek így emberek...nem küldi el a fenébe a 10-iket, csak azért, mert már unja ugyanazt válaszolni mindenkinek.

2022. dec. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
40%
Iga. Na megeszed 1000 kg leszel és sosem fogysz le.
2022. dec. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
38%

Az én táljaimat száraz, szinte szálkásra szétfőtt hússal és zsírtalanított lével töltöm fel, kenyér nélkül is gond nélkül meg lehet enni. A férjem szereti a körmöt, azon van zsíros bőr és eszik hozzá kenyeret. Tehát kocsonya és kocsonya közt is van különbség.

Ahhoz, amit itt mondtak neked, kérdező: a cukorbetegek diétájánál olvastam, hogy nincs tilos étel, csak van olyan, amit egész egyszerűen nem éri meg fogyasztani, például pár kanál babfőzelékkel ellőni az egész napi szénhidrátbevitelt nem okos dolog, mert később éhes leszel és túl fogod lépni a keretet. Ugyanez vonatkozik a te kérdésedre is.

2022. dec. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
47%
Attól függ mennyit eszel és mennyire zsírosra csinálták.
2022. dec. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!