Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most ebédre ez jó lesz így?

Most ebédre ez jó lesz így?

Figyelt kérdés

Rántott hús, barnarizs, kovászos ubi. Más nincs... De hány szelet husit egyek?(csirke)

A reggelim sajtos párizsis zsömle volt zöld teával.

Ebéd után már nem szoktam nagyon enni.


2010. okt. 3. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésre a válaszom: ne keseredj el, ez egész jó. Néha belefér a rántott hús, de legrosszabb esetben is leveheted róla a panírt, bár én nem szoktam. Nálunk kb havi kétszer van rántott hús, nem hiszem, hogy ettől bajunk lenne :). Szelet attól függ, hogy mekkorák, én olyan 100-130 gramm húst szoktam egyszerre megenni, ez kb egy fél csirke melle.

Egyéb: az baj, ha nem eszel ebéd után, rengeteg idő van még alvásig, ezzel csak a szervezeted éhezteted, ilyet nem szabad. Uzsizz és vacsizz is lefekvés előtt 2-3 órával. Nem kell valami nehéz ételekre gondolni, egyél túrót, joghurtot, tojást. Ezektől nem fogsz elhízni, az anyagcseréd is folyamatos munka alatt lesz.

2010. okt. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Szép napot :)
2010. okt. 3. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!